Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОПРАВЕНО: Електронна винетка - системата не работи коректно (проблемът е оправен)


shaft

Recommended Posts

И от приложението на А1 става, ама предпочитам да оставя някой гладен и да купя директно от източника. Така държавата, така де тола няма да плаща комисионна. Горе долу по същите причини не ползвах и веригата лафка.

За андроид не се изисква регистрация. Има директно меню покупка. Има меню профил, но никога не съм си създавал такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zloQQ Трябва да те черпя нещо - добре, че повдигна темата и аз да се сетя, че тотално съм забравил за винетката покрай извънредното положение и набързо взех една. Щях да отнеса глобата утре сутрин. Иначе винаги досега взимам директно от бгтол сайта и не съм имал проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Alexandar, да бе - чак почерпка :) И аз нещо се бях отнесъл и за малко да пропусна. Вземи ми една бира и я изпий ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, ID A написа:

И от приложението на А1 става, ама предпочитам да оставя някой гладен и да купя директно от източника. Така държавата, така де тола няма да плаща комисионна. 

 

Good point :)

 

Преди 16 часа, Alexandar написа:

@zloQQ Трябва да те черпя нещо - добре, че повдигна темата и аз да се сетя, че тотално съм забравил за винетката покрай извънредното положение и набързо взех една. Щях да отнеса глобата утре сутрин. Иначе винаги досега взимам директно от бгтол сайта и не съм имал проблем.

 

Моята от 2019 изтече Февруари. Щях да си купя годишна, но нещо ме накара да не го направя. Жив късмет, защото следващите 3 месеца щяха да са на халос :)

След което тръгнах за Варна, сетих се точно пред Трансексперт. И от Трансексперт до VW бях успял да си взема седмична в движение (знам, не е редно) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Подновявам на служебните винетките. На Супърба ми изтича на 23ти Май. Викам си тъй и тъй съм в сайта на Тол-а, тъй и тъй портфейла с картите е на бюрото ми, чакай и на Шкодилака да взема и да не го мисля. И кво да видя? Поради някаква причина ми дава от 23ти да я подновя, не и от 24ти. Предполагам не може да се купи за срок, който започва с повече от месец от днешна дата. Това, което се питам е - Защо бе дееба?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, sauber написа:

Подновявам на служебните винетките. На Супърба ми изтича на 23ти Май. Викам си тъй и тъй съм в сайта на Тол-а, тъй и тъй портфейла с картите е на бюрото ми, чакай и на Шкодилака да взема и да не го мисля. И кво да видя? Поради някаква причина ми дава от 23ти да я подновя, не и от 24ти. Предполагам не може да се купи за срок, който започва с повече от месец от днешна дата. Това, което се питам е - Защо бе дееба?!

 

Няма, Баце! В ковидни времена сме, няма да планираш пътувания за повече от 1 месец напред. :) Примерно, не можеш да си закупиш винетка сега за морето през Август, защото тогава ще пътуваш - трябва да си я купиш през Август, за да може, ако цената стане 200лв да не минеш метър. :) Иначе, точно тая еретична мисъл ми мина онзи ден - що да не си купя 2-3 винетки за 2-3 години напред и като стане 200лв/година да се фукам какъв "тарикейтър" съм :D Не става. :D 

 

Обаче има друго - това е лимитирано само в този графичен контрол на календара в този сайт. Ако пробваш през друга програма/сайт - можеш да я продължиш без проблем от когато си поискаш. Не съм пробвал, дали може да се купят за 2 години една след друга, ама не бих пробвал - и тия пари са им много, уж за пътища, пък ако покажа през какви пътища, със знак за винетка, минавам... 

 

И понеже разчитам на работещи системи, плащам през epay.bg - не ме боли толкова много за таксичката от няколко стотинки отгоре, просто там работи отлично. Декември, когато изтичаше винетката на другата кола (пиша си в google calendar, да ме подсеща няколко дни предварително), отворих epay.bg и реших да я купя по-рано - избрах си датата от която искам да е валидна, платих и готово :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.