Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тихомир Лазаров е измамник "Дима Трейд 99"


Pozzitron

Recommended Posts

Измамникът дилър на автомобили на старо се казва "Тихомир Лазаров". Това е и името му във фейсбук. Изключително безскрупулен мошеник и лъжец. Фирмата му се казва "Дима Трейд 99". Адресът и на регистрация е Габрово, ул. Александър Стамболийски 22, ет. 6

На същия адрес престъникът Тихомир Стефанов Лазаров има и регистрации на други фирми, които вероятно използва за своите измамни схеми.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001379676319

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш обосновка на твърдението си, вероятно темата ще отиде в кофата :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Напиши, какво е станало, защото така, без нищо написано/казано, изглежда несериозно. Ясно е, че не в така и има повод, но нека да го чуем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не желая да споделям подробности, за да си предпазя идентичността. Купих кола от него, за която той твърдеше, че е технически изправна, но всъщност трябваше скъп ремонт. Беше превъртял километража и ми каза реалния пробег, което също се оказа лъжа. Имах контакт с него чрез близки, които искаха да помогнат и на мен и на него, затова му имах доверие, с което той тотално се подигра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Описваш 99% от Българските търговци. Разбирам те добре, защото и аз съм го изял същия преди няколко години от друг такъв от Стара Загора. 

 

Нищо няма да постигнеш с този пост, да си знаеш. :)

Най-много той да те осъди за клевета и да стане още по-зле. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да намериш коректен в тази среда. Няма такъв. Жалко, че си хранил надежда, общия ви познат да промени нещо.

Направи си ремонта и се вози със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.