Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам малък проблем.


sis12561

Recommended Posts

Здравейте хора имам малък проблем чекирах се току що но обърках датата на изтичането на личната карта тя изтича 10/2028 а аз съм написал че изтича 12/2028 сега какво да правя и дали ще мога да летя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да звъннеш на авиокомпанията - да оправят грешката. Иначе не би трявало да имаш проблем. Мисля, че стандартно се искат минимум/поне още 6 месеца да има валидност документа преди полета. Но за всеки случай - мини чек-ин или на аерогарата иди на гишето на компанията ако е дълга опашката и там би трябвало да ти помогнат. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @sis12561 " - Първо - някои Авиокомпании дават определен срок за промяна на данни без Глоба. Второ - има шанс никой да не забележи тази разлика. В най-лошия случай ще ТЕ накарат на Летището да Платиш Глоба. При Нискотарифните Авиокомпании може Нов Билет да ТИ излезе по-евтино от Глоба. При другите Авиокомпании пък Глобата може да е много по-евтина от Нов Самолетен Билет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не разбирам нещо - при кое точно "чекиране" се декларира дата на валидност на личната карта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем. Пътувам често и съм си правил експеримент да си пиша друг пол, да се чекирам с паспорт, а да представям лична карта на място както и умишлено си пиша друга рожденна дата  до сега нито един път не са ми правили забележка или въпрос що така. 

Включително пътувам от половин година със спукана лична карта като съм я лепил с лепило. Питат какво е станало, но после ме пускат. За всеки случай си нося и паспорт да не увисна някъде заради личната карта де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @joro_kem " - Когато се "Check"-ираш "On Line" искат Три Имена, Номер/Дата на Издаване/Валидност на Лична Карта/Паспорт, "ЕГН"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, tuningmania написа:

До " @joro_kem " - Когато се "Check"-ираш "On Line" искат Три Имена, Номер/Дата на Издаване/Валидност на Лична Карта/Паспорт, "ЕГН"..

Стана ми ясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.