Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Yeti 1.8 tsi


kalin.dimitrow

Recommended Posts

Здравейте, 

нов съм във форума. И имам голямо желание да подкарам едно такова снежно човече. 

Имате ли впечатления или поне да изкаже те такова за Йетито от тази обява: https://m.mobile.bg/details/21565172509517770

Направих проверка по VIN в Еуратек - не се води такава от 01.2015г. 

 

Благодаря предаритвлно. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимки изглежда добре, но пък е странно, поне за мен, че е 2014, а от 2015 няма история... Дето се вика - има нещо гнило в Дания! 1.8 имаха грижа, но пък този е от 2014... Все пак се разтърси из нет-а за инфо, че ако и тези 1.8 са като предишните - тегава история е. Ако може да я видиш с някой, който разбира и да я закачите на комп, ще е добре. Може да я закараш и за преглед в някой сервиз от белия списък тук преди покупка - може да открият нещо интересно, което да свали цената или пък да промени решението ти. Трансексперт предлагат преглед преди покупка за символична сума по спомен. Иначе - хваща окото. Само т’ва зеленото вътре боде очите :) Дано излезе читава и се похвалиш скоро! Ако не - преминаваш към следващата! Успех!

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.