Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Проблем с бушонно табло Octavia 2 facelift 2009

ABV_Gunner

Recommended Posts

Здравейте колеги

Имам проблем с бушонното табло което е в двигателният отсег. 

Проблема е с този бушон зеленият който съм оградил с червено. Бушона е 30А, и отоговаря за светлините(ляв мигач, десен фар за къси, ляв стоп и други светлини). Незнам какво се е случило, но където ляга бушона пластмасата е стопена. Това е 2-ри бушон. Ходих при човек, който ми каза че трябва да се смени целото бушонно табло, тъй като не прави добър контакт.

Проверих всички крушки, не са изгорели работят си.

Какво ще ме посъветвате да направя, дали да купувам ново бушонно табло? Ако ДА от къде мога да намеря такова табло.

И ми казаха че трябва номера на таблото което трябва да търся трябва да се съвпада с това от моето табло.

Този номер ли трябва да се съвпада който съм отбелязал с жълто

Благодаря Ви предварително

IMG_20191116_105154_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай хубаво връзките под таблото като го махнеш. Колкото до номера - върху бялата бележка трябва да е написан. Т’ва дето си оградил - не е мисля. Ето линк в който да сложиш номера, за да видиш дали има налично и каква е цената в офоциалния представител >>> http://service.skoda-auto.bg/information-for-assortment

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.