Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Check left tail light?


Transporter_

Recommended Posts

Здравейте, приятели ?

 

На таблото на моята Шкода Фабия 3 се появи следното съобщение: "Check left tail light".

Първата ми мисъл беше, че става въпрос за светлината за заден ход на левият стоп, но след извършена проверка, установих, че всички светлини светят (задна, стопове, мигачи и къси).

Моля ако някой от Вас има идея как да реша проблема, ще се радвам да ме насочи.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип тейл лайт се отнася за светлинното тяло. Може да е леко повишена консумацията и на компютъра да не му харесва нещо. Потърси в гугъл какви резултати ще ти изкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zloQQ написа:

А “габаритите”, работят ли?

 

Габаритите работят.

Чудя се дали не е тръгнала да изгаря някоя крушка или пък да не би да има лош контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама се появи и си остана ли ? Че и на мен ми се е появявало веднъж, на Формана и на него. След гасене/палене повече не го е имало.

Или подобно беше нещо де, но пак за светлините нещо.

Редактирано от Моджо
допълнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За три години и половина ми е светвал два пъти чека за лампи , но винаги разпознава от къде идва проблема и го визуализира на телевизора.

Първия път се разпищя , че е изгорял габарит - крушката беше здрава , но имаше окис по плюсовия контактор. Изчистих го и вече не се появявала . Втория път изпищя за диод в десния фар (светеше си) и след рестартиеане на колата грешката изчезна сама.

П.П. Някои крушки в стопа при включен габарит са димирани .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е оплаквала веднъж за крушка на задните габарити. И наистина не светеше, но не беше изгоряла. След размърдване в цокъла се оправи и не е мрънкяла повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми свети от 2-3 месеца, една малка крушка е изгоряла от задният фар за светлините. Светят си но просто се вижда едно тъмно петно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Milen Dimitrov написа:

На мен ми свети от 2-3 месеца, една малка крушка е изгоряла от задният фар за светлините. Светят си но просто се вижда едно тъмно петно.

Е дай да я сменим де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, JORDITO написа:

Е дай да я сменим де :)

Точно се замислих дали нямаш хубави ледове, ще ти звънна малко по-късно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.