Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загуба на спирачна течност Фабия 1


ge7low

Recommended Posts

Здравейте колеги! За втори път в рамките на 2 месеца ми се налага да доливам спирачна течност. Някой може ли да ми каже къде да търся проблема? Колата е Фабия 1.9tdi Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачната течност остава ясни следи, огледай всички колела и снадки под колата. Все някъде трябва да е мазно. А спирачките работят ли нормално, защото има вероятност от спирачната помпа да се стича в сервоапарата и да не го забелязваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, skodafen написа:

отзад с барабани ли ?ако да  аз съм за някой цилиндър 

Колегата е писал 1.9 тди значи диск

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, fabia 1234 написа:

Колегата е писал 1.9 тди значи диск

Не е задължително .. ако е купувана от тук почти 100% може да е с барабни .. за ЕураТек май само РС се продаваха с дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми 2002 или 2003г купувана от ЕТ Сливен е с диск 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, The Best Forman написа:

Не е задължително .. ако е купувана от тук почти 100% може да е с барабни .. за ЕураТек май само РС се продаваха с дискове.

Колата е с дискове и отзад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, fabia 1234 написа:

Спирачната течност остава ясни следи, огледай всички колела и снадки под колата. Все някъде трябва да е мазно. А спирачките работят ли нормално, защото има вероятност от спирачната помпа да се стича в сервоапарата и да не го забелязваш.

Утре през деня ще огледам хубаво всички колела. Иначе спирачките работят нормално, както винаги досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.