Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Индикатор подгрев


vladkant

Recommended Posts

Здравейте, нужно ми е помощ.

Току що на слизане от тангентата започна да ми мига индикатора за подгрев (надявам се че вярно съм разчел знака)

На какво може да се дължи, не съм я юркал, тръгнах от Лозен и на Требич започна да мига.....

20191111_173503.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG-COM ще каже. Т’ва е индикаторна лампа и в движение като светне не е за подгрева. Възможни са не една и две причини. Но наистина, първо погледни стоповете. Най-често срещания проблем е т’ва. Ако не са те - закачай на компа. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години имах проблем с машинката-стоповете светеха докато колата беше изгасена и заключена. Тогава я смених, но не е мигала тази лампа.

Един приятел обеща утре да я закачи на компа и ще пиша какво е излезнало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес закачиха колата на комп и изписа като грешка стоп машинката.

Утре се надявам да ми я доставят и да сменям, че без стопове.....

Благодарско за насоките и мненията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен примигваше при развалена стоп машинка - през VAG-COM си показваше, че е от нея. Стоп-машинката ти е точно над педала на спирачките - представлява ключе и се сменя много лесно просто я завърташ на една страна и излиза. На 14.05.2018 съм я купил оригинална от ЕТ за 23.05 лв с ДДС. С нов номер 1C0945511ARDW (стария върху машинката, която свалих е бил 1J0945511A).

В момента цената в ЕТ е 23.94 лв и пише, че има налични бройки.

 

How to remove brake light switch VW, Audi, Skoda, Seat in 3 steps

 

1C0945511ARDW.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@johnnie213 благодарско за информацията :)

Веднъж и аз съм я сменял, след малко като се прибера ще я свалям да й видя номера да знам какво да поръчвам, предния път май пред магазина я свалих, ама що да записвам номера на сменените части..... ?:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, vladkant написа:

ама що да записвам номера на сменените части..... ?:(

 

За целта си имам едно Excel-ско файлче в което всичко е описано подробно. Много е полезно за всякакви справки. :)

 

Иначе цените на оригинални части (ако знаеш номера) можеш да си ги гледаш в онлайн каталога на ЕТ от Справка за асортимент

а ако нямам номерата си ги търся от една онлайн Етка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с екселския файл го мисля от година....даже търся приложение за телефон понеже нямам комп а всичко правя през телефона, защото станаха много автомобили и никой не помни ГО, ГТП и т.н. :(

....за сега не остава време да се захвана с тези работи...някой слънчев ден ще го направя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jorojoro намира се НАД педала,

Колегата johnnie213 малко се е объркал (а може неговата да е отдолу)

Качвам снимки на моята която не е оригинална- преди 4 години я сменях

20191113_183151.jpg

20191113_183353.jpg

20191113_183423.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа.....извинявам се искренно за коментара по горе, нещо не съм прочел както трябва в коментара на @johnnie213 -съвсем правилно си е написал че машинката е НАД педала

Още веднъж извинения към Джони :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва грешката е вярна. Първоначално наистина по инерция бях написал, че ключето е ПОД педала и така седя поста няколко минути докато се усетя и го коригирам. Явно в този отрязък от време си го прочел. Аз съжалявам за грешката и подвеждането по невнимание и се извинявам. Иначе и при мен си е НАД педала ключето.

А иначе от него ли се оказа проблема?

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, закачиха я на компа и там си изписа "стоп машинка" :)

днес трябваше да я монтирам, ама не са я взели...

За щастие от онзи ден проблема не се е появявал, че по тангентата не ми се мисли....

Надявам се утре да монтирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.11.2019 г. at 6:37, vladkant написа:

@jorojoro намира се НАД педала,

Колегата johnnie213 малко се е объркал (а може неговата да е отдолу)

Качвам снимки на моята която не е оригинална- преди 4 години я сменях

Мерсаж!

На 14.11.2019 г. at 6:37, vladkant написа:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.