Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ...Шкодата забива...


sewas

Recommended Posts

Здравейте,имам шкода О2,1,9,105 к.с.,2006г.4х4.Повече от 160 км/ч не може да вдигне,сякаш някой я държи.Сменени турбо/рециклирано и минато на стенд/,дебитомер,МАП сензор.Преди това по двигателя бяха сменени дюзи,нови бутала и сегменти.Дюзите са в параметри/гледани са на живи данни/,по двигателя няма никакви грешки.До 150-160 се набира и до там...Ако може да ме посъветвате какво може да е?Благодаря предварително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. 

Направи лог с Vcds на 3ти и 11ти канал. Прикачи го тук и ще ти кажа, къде е проблема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случи ми се нещо подобно, сменях дюза, вал, повдигачи, лагери и т.н.

Няма грешки но, колата вървеше много зле - едва ли не чипа си замина както беше дошъл.

Разхода се вдигна и повече от 160 не вдигаше освен с попътен вятър.

 

Направихме лека корекция на вала до -0,5 като преди това минах с новите части едни 500 км.

Малко преди корекцията колата като ли се отпуши, след корекцията съвсем.

Разхода се оправи и колата върви леко а не с мъка както беше.

Дали се дължи на сработване на частите или нещо друго не мога да кажа, хубавото е че, пак се върнаха ускорението, конете и разхода в норми.

 

Съвета ми е да я покараш за да се напаснат частите, ако продължи проблема тогава търси причина.

При мен трябваше да изгоря един резервоар нафта и се оправи тая печка... защото знам как я оставих преди чип и след това как тръгна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали се е получило,направих го както е описано в форума.Забравих да спомена,че ЕГР е махнат софтуерно.

Без име.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, sewas написа:

Не знам дали се е получило,направих го както е описано в форума.Забравих да спомена,че ЕГР е махнат софтуерно.

Без име.png

https://www.dropbox.com/home?preview=LOG-01-003-011-xxx.CSV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.