Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

По твърдo вози


rosen1919

Recommended Posts

Здравеите колеги искам да попитам нормално ли е след смяна на всички дискове и накраиници колата да вози по твърдо .Не е проблем но ми е малко чудно че все едно е друга кола.Благодаря ви.Октавия 1.8 20v

Редактирано от rosen1919
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че си сменил тотал всичко е нормално :)

ще поулегне и ще свикнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ?

преди 18 минути, vladkant написа:

При положение че си сменил тотал всичко е нормално :)

ще поулегне и ще свикнеш

Благодаря

преди 18 минути, vladkant написа:

При положение че си сменил тотал всичко е нормално :)

ще поулегне и ще свикнеш

Благодаря ти 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @rosen1919 " - По-твърдо не мисля, че трябва да бъде. Предполагам, че сега просто всичко е по-стегнато и като няма луфтове усещаш по-осезаемо всяка неравност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, tuningmania написа:

До " @rosen1919 " - По-твърдо не мисля, че трябва да бъде. Предполагам, че сега просто всичко е по-стегнато и като няма луфтове усещаш по-осезаемо всяка неравност :)

Благодаря ти има логика като знам какво беше преди преден ляв потупваше и без да съм натиснал спирачка макар че може и от накраиника да е или биалетките които също смених

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.