Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предстоящ основен ремонт


dradev

Recommended Posts

Здравейте,

 

предстои ми основен ремонт на Октавия 1.6 MPi. От сервиза ме посъветваха да не се занимавм, че щяло да е много скъпо и да си търся друг двигател. Моля ви за мнение кое е по- добре - да си ремонтирам моя или да слагам някой, за който няма да се знае почти нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Точно преди една година бях пред тази дилема. Проверих всичко и се оказа, че ремонтът е най-изгоден. Друг употребяван двигател си беше лотария, а ремонтиран с гаранция отиваше на над 3000Eur с доставка от Германия. Гледах в Германия именно заради гаранцията за ремонта. У нас никой не продава употребяван мотор с гаранция. Ремонтът на моя двигател се върза около 4000лв. Имах обратна връзка за всеки етап, снимки, влагани части и накрая гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.