Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно лятно гости в Пловдив - 29.06.2019г.


Mishelle

Recommended Posts

За Събота, времето го дават доста благоприятно, та обмисля да пътувам с това чудо :D

56140463_2303204316366277_83111851499957

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, The Best Forman написа:

С тая бавна кола съм убеден , че пак сам ще си пия кафето поне до 9:хх :)

 

Добре е човек от време на време да се усамотява :)

 

Патрик, добре, че пътя в прав, с леки завои :P

Къде я снима тази бИгачка. Май е същата като от банера за срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Mishelle написа:

 

Къде я снима тази бИгачка. Май е същата като от банера за срещата.

 И на мен ми прилича на тая oт банера :D а относно това къде е снимана, май има скрити жокери, на заден фон :D

Редактирано от __smirnoff__
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, SKODA 105 RS написа:

За Събота, времето го дават доста благоприятно, та обмисля да пътувам с това чудо :D

 

Идвай! Да има задномоторни.

 

Преди 1 час, __smirnoff__ написа:

 а относно това къде е снимана, май има скрити жокери, на заден фон :D

 

Един заден калник се вижда и на страничен фон. Има и на преден фон. И още по-преден. Та, към 5/пет/ Шкоди бяха наоколо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не кажа голяма дума, но ще се опитам да уважа събитието. Има ли детски кът в заведението, че съм и баща и майка? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.06.2019 г. at 12:48, Алекси Георгиев написа:

Ей тва е приятел!

Имаш бири от мен! ;)

Може да се изпонапием в Враца, стига да има едно ъгълче да спя, и никои да не ме събуди в Неделя рано сутрин, аз съм си ок, ама искам да ми направиш обиколка на центъра.... Аз съм отпуска от Понеделник и живота ми е лесен, ти да му мислиш .. :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще успея да дойда! Поздрав за всички който ще пътуват сами ... Пичовете са Българи!

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен се промъква лека вероятност да не мога да пътувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май утре няма да става за плаж, така, че може да успея да се класирам за срещата. От по-миналата седмица обаче имах малко неприятно преживяване на излизане от София, това беше една голяма тапа, която ме забави повече от час и затова мисля да тръгна доста по-рано, за до го избегна тоя неприятен момент, ако се случи, по принцип може и да не стане, но предвид това, че уикенда е свързан и с началото на юли, направо не ми се мисли. Та сме решили да отидем по-рано и да го съчетаем с някаква разходка в района, май има какво да се види. Ако има и други ентусиасти на моя акъл, ще се радвам.? Тръгвам в диапазона между 7 и 7.30, ако няма, здраве да е, там ще се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтират магистралата в района на мостовете. Повечето пътуващи за уикенда до морето са тръгнали в петък. Едва ли ще има голяма тапа. Но все пак е добре да се предвиди. Аз затова ще съм на сборния пункт в София в 9:00ч., както съм написал по-горе. Към 9:30ч. най-късно ще тръгна към Първенец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата пичове, аз утре тръгвам от Стрелбище в 11, ще си пусна музичка в колата и там ще съм около 13:00, ако не строша каре, ако го строша, ще съм там около 18:00 на въже, на аварийки, и на 2 кутии цигари ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако може да вземе клещи гарги, да си сменя дроселовата клапа , че от 2 седмици си я возя отзад, но без гарги не мога да махна въздуховода за въздушния филтър .... Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино беше както винаги с хората от Пловдив няма как да си изкараш кофти , даже и на петров ден , сервитьорката ... (която бих я скъсал) се казваше Петя... Надявам се догодина , когато предложа да покараме колите и да се разходим в най - хубавия град в България, да не ми бъде казано - "Аз нв съм куче , да ме разхождаш!"

 

В случая само Иво - Смирноф си го каза най искрено - Изморен съм , ние сме домакини, отивам да си закарам колата в Пловдив, след това се връщам у нас да спя 2 часа и след това отивам на среща на класа ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз малко да споделя впечатления. Срещата, както винаги беше повече от приятна. Искрено се радвам всеки път, когато се събираме. На всичкото отгоре уцелихме и хубаво време, под беседките на сянка беше много приятно. Домакинстването на подобни събития е повече от удоволствие, нямам търпение да чакам до следващия път :)

 

Саше, така си беше, всъщност срещата си продължи както си беше планирано, от 11 до към 17 и 30 - 18 часа. С удоволствие бих дошъл с вас на разходка из града, но имах ангажимент вечерта, както си споменал, и трябваше да подремна поне за половин час, реално не успях, но това е друг въпрос :D А и нещо друго - аз съм си от Пловдив, и знам, че живеем в най-красивия и прекрасен град на света, ама ми е писнало от жегата. Тази супер яка събота ми беше като спасение от топлото ежедневие, и не сучайно съм се изнесъл да живея в планината. И колата не си я закарах в Пловдив, и нея я заведох на хлад :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да питам, случайно някой от нас да е с бургаска регистрация? На паркинга в заведението са намерили един бургаски номер. Аз поразгледах снимките и не видях никой с бургаски номер, ама да си питам, де :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.