Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубни стикери, лайстни, тениски, шапки и др.


Ян Бибиян

Recommended Posts

Поръчката е приета и ще бъде изпълнена днес. Отговорил съм на личното ви съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте,искам да поръчам 1бр.черна фирмена шапка  и да ми я изпратите на адрес гр.Шумен офис Еконт ул.Оборище 6 Светослав Андонов тел 0896666076.Искам да попитам има ли големи размери тениски например 6XXXL.Ако разполагате с такава черна ще помоля да ми изпратите 1бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Здравейте ! Искам да попитам дали някой продава лайсни на които да пише Еуратек, че моите избеляха и ми дразнят окото. В Еуратек не продават само лайсни за регистрационни номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой реши да си смени неговите, на кола, която и е изтекъл лизинга например, може да вземеш от него. Аз веднага бих ги сменил ако бях с лайстни на ЕТ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да поръчам подложки за рег.номер към кого да се обърна ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Пуснете ми лично съобщение с детайли за поръчката и ще ви съдействам в понеделник да ви бъдат изпратени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Привет искам да поръчам :

голям стикер от бяло фолио за външно лепене също и 2бр. Стойка (табела) за регистрационния номер разбира се, ако има налични.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер , искам да поръчам 2 големи светлоотразителни стикера за външно залепване  и комплекс лайсни за регистрационна табела ! 

На ЛС ще Ви изпратя детайли за получаването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да поръчам две табели за регистрационния номер Тихомир Максимов Липчев еконт Бистрица 0894326168 Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.08.2021 г. at 20:41, kukumitcin написа:

Привет искам да поръчам :

голям стикер от бяло фолио за външно лепене също и 2бр. Стойка (табела) за регистрационния номер разбира се, ако има налични.

 

Моля да ми пуснете на лично съобщение необходимата информация за изпращане.

 

На 23.08.2021 г. at 23:25, ohboli19 написа:

Добър вечер , искам да поръчам 2 големи светлоотразителни стикера за външно залепване  и комплекс лайсни за регистрационна табела ! 

На ЛС ще Ви изпратя детайли за получаването.

Прието и отговорено на лично съобщение.

 

На 29.08.2021 г. at 21:26, skotyyy написа:

Здравейте може ли да поръчам две табели за регистрационния номер Тихомир Максимов Липчев еконт Бистрица 0894326168 Благодаря предварително 

Прието и отговрено на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Поръчах си външен стикер и табела за регистрационен номер, а вчера и ги получих, за което благодаря. Искам да попитам има ли възможност да се направи картонен сенник за предно стъкло с лого на форума, защото търсих по всякакви магазини, но има само с някакво фолио, което на първия месец се разпада?

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
Преди 9 часа, росен64 написа:

здравейте искам да си поръчам тениски с логото на шкода карок 2ХЛ,2 броя.

Не съм запознат в Клубните артикули да има подобна тениска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Има ли в наличност все още стикери и пластмасата за рег.номер? Към кого трябва да се обърна? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратете лични съобщение на колегата @malkiq. В момента той се занимава с клубните рекламни материали, включително тениски, шапки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Здравейте искам да поръчам три стикера бяло фолио 300mm60mm две шапки бяла и черна лайсни за номер два броя. Ако може да ги изпратите на Варна кв.Владислав Варненчик еконт Ниш 33 .Телефон 0895801538

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.