Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Много ме радва, имам и оригаиналната каишка. Лум перфектен, стъкло перфектно с як антирефлекс по фортисовски, цифер и стрелки много добри, селитата върви мноооого добре - минус три секунди за 7 дни. Веригата е много добро надграждане над старата - една идея по-тънка, закопчалката с регулиране "on the fly". Въобще какво повече мога да искам. 

1707978309401.jpg

1707978309409.jpg

1707978309392.jpg

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Преди 3 часа, niki написа:

Много ме радва, имам и оригаиналната каишка. Лум перфектен, стъкло перфектно с як антирефлекс по фортисовски, цифер и стрелки много добри, селитата върви мноооого добре - минус три секунди за 7 дни. Веригата е много добро надграждане над старата - една идея по-тънка, закопчалката с регулиране "on the fly". Въобще какво повече мога да искам. 

1707978309401.jpg

1707978309409.jpg

1707978309392.jpg

Много е як. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.