Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Хахаххах, абе и аз не цепя дрЪва с него, пазя доста, но все пак ми се налага да отворя-затворя някой шкаф или да се опра в бюрото, докато щрапам на клавиатурата... И имам тук-там някое косъмче като не съм усетил да съм го закачал или чуквал. Дори при вкарване на ръцете в джобовете мисля, че се драска от циповете на якето (циповете са пластмасови).

 

Сега добрата новина е, че титанът седи матов и тия леки косъмчета много успешно ги туширам с едно спешъл "вълнено" парцалче и съм "back in the game", ама си е разправия де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Преди 1 час, digitalundgrd написа:

Хахаххах, абе и аз не цепя дрЪва с него, пазя доста, но все пак ми се налага да отворя-затворя някой шкаф или да се опра в бюрото, докато щрапам на клавиатурата... И имам тук-там някое косъмче като не съм усетил да съм го закачал или чуквал. Дори при вкарване на ръцете в джобовете мисля, че се драска от циповете на якето (циповете са пластмасови).

 

Сега добрата новина е, че титанът седи матов и тия леки косъмчета много успешно ги туширам с едно спешъл "вълнено" парцалче и съм "back in the game", ама си е разправия де...

Говори ми .. аз си имам пмучно парцалче и паста за зъби с финни абразиви за полиране на акрил ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Pijomir написа:

790 евро за CW Sandhurst COSC хронометър как ви се струва?

Да добавя - чисто нов, но първата версия на платнена каишка. Има разпродажба:

https://www.christopherward.com/sale/c65-sandhurst-series-1/S65-38A3H2-S00K0-WC.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зацикляш в един коловоз. Сега искаш да купиш нещо, просто за да купиш нещо. Помисли пак. Имаш механизма и цветовата гама от същата марка, вече. Не че аз имам правото да се обаждам с моите гмуркачи Сейко и Ситизен и Фортиси В42. 

Редактирано от niki
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Зацикляш в един коловоз. Сега искаш да купиш нещо, просто за да купиш нещо. Помисли пак. Имаш механизма и цветовата гама от същата марка, вече. Не че аз имам правото да се обаждам с моите гмуркачи Сейко и Ситизен и Фортиси В42. 

Механизма го имам, но моделът го исках толкова, колкото и Dartmouth-a. Трябваше да избирам тогава. Сега е много намален, даже излиза 1377 лева, ако платя в GBP. Аз за Дартмута дадох над 2к преди година. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, Pijomir написа:

790 евро за CW Sandhurst COSC хронометър как ви се струва?

 

Ники е прав !

 

Според мен, просто обяви една разпродажба на всички времеуказатели които притежаваш /разбира се, че от всеки ще си на някаква загуба/ и с парите от тях плюс тези които си готов да потрошиш в момента, си купи нещо наистина качествено, красиво, от по-висок клас..., абе нещо което да те радва достатъчно !!!

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Боре написа:

 

Ники е прав !

 

Според мен, просто обяви една разпродажба на всички времеуказатели които притежаваш /разбира се, че от всеки ще си на някаква загуба/ и с парите от тях плюс тези които си готов да потрошиш в момента, си купи нещо наистина качествено, красиво, от по-висок клас..., абе нещо което да те радва достатъчно !!!

 

 

Ако се плати в GBP излиза още 180 лева надолу. Реално крайната цена ще е 1377 лева. Аз мисля, че си струва за хронометър, още повече, че чисто визуално ме е кефел винаги този модел. 

 

От друга страна, нямам възможност и желание в момента да купувам модел на луксозна марка. 

 

В допълнение, вече го поръчах. Имам 60 дни да върна часовника. Известно време няма да го нося и ще го разгледам и тествам обстойно, след което ще реша дали да го задържа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, niki написа:

Зацикляш в един коловоз. Сега искаш да купиш нещо, просто за да купиш нещо. Помисли пак.

+1

Мнението ми напълно съвпада с това на Ники. Според мен все още си под "афект" заради тия пичуи от Формекс...Прежалил си една сума, която сега те "сърби" да махнеш, но малко импулсивно действаш ми се струва :) 

 

п.с. Сега разгледах и разпродажбата на Кристофър...Ами аз, ако сега имах излишни кинти или някой ми купи един от часовниците бих взел 40мм C60 trident pro  https://www.christopherward.com/sale/c60-trident-pro-600/S60-40ADA3-S0BB0-HB.html

Редактирано от digitalundgrd
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@digitalundgrdГледай в GBP. Излиза над 100 лева по-евтино.

 

Всъщност, избрах Формекс след дълго умуване дали да взема Sinn 556 A, Sandhurst MK2 или самия формекс. Така че аз този часовник си го харесвах отпреди. Просто е страхотно съвпадение, че пуснаха MK1 версията за толкова малко пари, защото планирах март да си взема от новата версия и щях да се изръся повече... :D

 

Само не знам дали направих правилния избор за каишката - може би трябваше да додам за верига, но на този часовник му отива много повече каишка, според мен. 

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, дойде нещо ново, та нямам място за Мандалата. Пуснах я за 800 лева. Повече от това не смятам да падам. Ако някой иска, да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ако някой го иска, да каже сега, защото го връщам другата седмица. Крайно ми излезе 1400. А го връщам, защото в последния ден на разпродажбата успях да взема единствения часовник, който исках дори повече... ;)

 

322533465_1240000533539320_269123942914811251_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Не дойде ли този часовник? Тези от DHL са страшни мошеници. 

Кой да дойде? Sandhurst-a замина, а другият още не са го пратили, защото са натоварени покрай разпродажбата. Ще го пратят вероятно днес, но може и утре да е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка оставам без втори CW... Върнах Sandhurst-a, а днес ми сервираха, че е станала грешка в сайта им и реално нямат наличен Cranwell, който да ми изпратят. Разбрахме се да ми върнат парите и да пратят като компенсация една от платнените им каишки, която така или иначе смятах да си взема по някое време за Дартмута ми. Ако не друго, оборудвах се и с кожена каишка за 60 кинта. Май това ще ми е последния часовник на марката.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.01.2023 г. at 22:12, Stucata написа:

Пижака превърте играта с тия Уордове ?

Аз също почвам да дебна за нещо ?

Ще видим какво съм превъртял. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредно потвърждение на факта, че exit watch е градска легенда. 

Exit е само ако нямаш пари за часовници. 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата каишка е брутална. Много ми допада. С нея дойде още нещо, но засега - толкова. 

20230124_120718.jpg

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.