Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хорология


Stucata

Recommended Posts

Преди 1 час, niki написа:

IMG_20220107_190412.jpg


Ники, да разбирам ли че обявяваш тотална разпродажба ?!?

Особено след забележката от ответницата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Pijomir

    754

  • Stucata

    682

  • niki

    345

  • Боре

    236

Събрахме моите плюс още един за гарнитура към тениската, която реших, че ще е подходяща за темата. Иначе няма де стане тая работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази разцветкаюа много ми харесва. Честито. 

 

Аз сега се опитвам да купя един красавец, ама не искат да ми го дадат за 1к, а за съжаление това ми е максимумът за момента. Ако все пак успея да го взема, ще съм много доволен... Даже зеленият Sealander не ми харесва толкова. 

 

 

page19-1009-full.jpg

page19-1000-full.jpg

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Боре написа:

Я, какво донесе котката …

Или беше Дядо Мраз :D

Костенурче, при това сухоземно 

Not too bad, както казва един сръбски антиваксър. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Pijomir написа:

Тази разцветкаюа много ми харесва. Честито. 

 

Аз сега се опитвам да купя един красавец, ама не искат да ми го дадат за 1к, а за съжаление това ми е максимумът за момента. Ако все пак успея да го взема, ще съм много доволен... Даже зеленият Sealander не ми харесва толкова. 

 

 

page19-1009-full.jpg

page19-1000-full.jpg


Супер часовници, почти няма модел, който да не ми харесва !

Супер качествени изработка и финиш, сапфир, правилният швейцарски автомат и … правилните размери !!!

Дори открих братът /от друга майка :D/ на моето Вануату …, но в правилния размер !!!

 

F3AD3010-6968-4425-BC77-FE693934FAB4.thumb.jpeg.1e041f7a21e7ec6bf1c20b97db8a6be7.jpeg

 

 

F754DB21-C077-4CFE-8B7C-0764A10ABD7D.jpeg.955e660c3a123c846444e8f7224f3ddf.jpeg
 

Обаче, за твоя часовник пише, че е разпродаден …

Както и за повечето други модели !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... Всичко е разпродадено. А мен няма да ме огрее май да го взема за 1к, а в момента и това ми е множко, че съм доста назад по празниците, а сега ще плащам и автокаското на колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Pijomir написа:

Да... Всичко е разпродадено. А мен няма да ме огрее май да го взема за 1к, а в момента и това ми е множко, че съм доста назад по празниците, а сега ще плащам и автокаското на колата...


Лоша работа …

Аз също фалирах покрай празниците и чудесно те разбирам ;)

И все пак, ти предлагам да погледнеш този часовник. 
Ако беше в правилния размер, бих го отнесъл. 
За теб обаче, е идеален !

 

https://tornek-rayville.us/products/tr-660-pre-order


image.thumb.jpeg.1687f46927d2aacf1d3510978a737701.jpeg

 

image.thumb.jpeg.7d4bebbb85ff7ca2d68233154d8be194.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боре, честит търтъл! :) Ти бая друсна клона през празниците, евала! ?

@Pijomir, баце, кътай си парите за нещо стойностно и избухни по Коледа ;)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде... Определено сивият заминава, а маслината си го оставям с веригата. Ако някой има желание, да каже. Ще го дам сивия за 450 лева, да кажем... ;)

PXL_20220110_122022598.jpg

PXL_20220109_140744712.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Stucata написа:

@Боре, честит търтъл! :) Ти бая друсна клона през празниците, евала! ?

 

Абе, честно казано в момента в главата ми текат едни процеси ...

Трудно могат да се нарекат мисловни, но определено са смущаващи ! 

Както и да го смятам, от края на лятото-есента на 2020 година до днес, съм затворил над 6 хилки в часовници. От които съм си върнал едво около 700 левчета.

И сега се чудя, дали да си се кефя на колекцията, или да обявя тотална разпродажба /ясно ми е, че ще съм на сериозна загуба/ и да се преориентирам към нещо по-читаво ?!?

Проблемите, са основно два - някак продължавам да не мога да открия "Единственият", а и все още обичам разнообразието ! А, да открия часовник, който освен да харесвам като марка, дизайн и качество, да бъде и подходящ за всички случаи, облекло и настроения, е ясно че не е възможно - такъв филм просто няма !!!

Обаче, като легна да спя, почвам да сънувам едни Омеги, едни Тюдори... и сънищата са хубави :D 

Само като сънувам Ролекс са кошмари, щото почти не им харесвам моделите, а на малкото които харесвам, хич не им харесвам цените :( 

 

п.п. Костенурчето много радва, но ми стои смехотворно малко на китката... На снимките не се вижда правилно, но реално имам по един сантиметър от часовника до края на китката и то от двете страни :unsure:

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз леко се откачих от безразборното купуване, заради желанието ми за нещо по-така... Което не е лошо. А и за момента съм много леко на минус, поради реализирани няколко чисти печалби. Сега като продам и този сивия, бих казал, че ще съм направо на нулата от парична гледна точка, а ще остана с 2 часовника - Океануса и маслинения Pathfinder. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Боре написа:

Проблемите, са основно два - някак продължавам да не мога да открия "Единственият", а и все още обичам разнообразието ! А, да открия часовник, който освен да харесвам като марка, дизайн и качество, да бъде и подходящ за всички случаи, облекло и настроения

Тука сме 1 към 1. Сигурен съм, че дори да взема нещо от високия клас, то след няколко месеца пак ще ми омръзне и ще търся нещо "ново". А мина ли в този клас, ще гледам все по-скъпи алтернативи ииии загубите при евентуална препродажба ще са значително по-големи, както и съответното рефинансиране на следващия часовник ииии нещата отиват към комуната хехеххе :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, digitalundgrd написа:

Тука сме 1 към 1. Сигурен съм, че дори да взема нещо от високия клас, то след няколко месеца пак ще ми омръзне и ще търся нещо "ново". А мина ли в този клас, ще гледам все по-скъпи алтернативи ииии загубите при евентуална препродажба ще са значително по-големи, както и съответното рефинансиране на следващия часовник ииии нещата отиват към комуната хехеххе :)

 

 

Затова, предлагам един Axios Pathfinder... Евтин и готин... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Боре написа:

И сега се чудя, дали да си се кефя на колекцията, или да обявя тотална разпродажба /ясно ми е, че ще съм на сериозна загуба/ и да се преориентирам към нещо по-читаво ?!?

Оууу, мнооого болна тема и мега тънък момент. Дали? Кога? И ако се отговори положително, после идва въпросите "до какви пари", "до колко пари си заслужава"? След това "а за 1000 отгоре какво има"? Мамата си жаса! Може би от мен се очаква да кажа "о, да, мятай на скъпа марка", но няма да го направя, защото аз обичам и двете неща - както да джуркам евтини часовници през 1-2 месеца, така и да притежавам един, но по-качествен. Има плюсове, има и минуси на скъпия часовник, особено ако е един, най-малкото защото отнема от разнообразието, което дават множеството, макар и по-евтини. Отделно, лично аз, повече му треперя, пазя го. Иначе, часовник от по-скъпа марка дава повече от всеки един по-евтин, взет сам за себе си. А загубите при препродажба на бюджетни часовници са неизбежни (30-40-50% от ритейл цената).

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Pijomir написа:

Хайде, да заминава :D

Успех с продажбата и дано скоро се похвалиш с нещо джиджано и желано !

 

п.п. Уви, почти сигурно е, че още днес или утре, аз също ще се похваля с обява в “Стрелките” …

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, новият часовник, бидейки прототип, предназначен  вероятно и за ревюта, е с подбран NH35. Първо разликата в различни позиции е едва около 5 секунди, второ явно са го настроили добре, защото дневното отклонение е 1-2 секунди... ;)

Редактирано от Pijomir
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата на колегата стуцата за хамилтънчето, направо спечели днешните ми адмираии за деня... :) They just don't make them like they used to anymore...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, niki написа:

Hamilton? Аз ли съм изпуснал нещо? 

Хахахахаха, аз също реагирах така, ноооооо... Пижо е прав, явно става въпрос за първата страница на темата, където се мъдри един меееко казано отвратителен Хамилтън ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.