Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Орлова скала 06-07.10.2018г.


malkiq

Recommended Posts

  • Отговори 99
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    16

  • Боре

    12

  • maxrpm

    9

  • Алекси Георгиев

    9

Най-много писали в темата

Днес в 17ч. От Шела на Ботевградско ще потеглим 3 коли. Някой ако иска да се присъедини е добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да атакувам през Джурово. Не съм минавал и не знам как в пътя, но изглежда по пряко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целият Лопян е нарязан за преасфалтиране, внимавайте!

Теленор има обхват само на паркинга, седя в точка и пиша.

До морската свиня - басейна е с дъждовна вода и жабета. Има да се гмуркаш на воля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекси утре се е освободил от работа защото ще опита с нова ламбда сонда. Ако стане работата ще се появим с Митака macheto.

А иначе - НАЗДРАВЕ на най-нетърпеливите!!!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много яко , благодаря на всички присъствали, най - вече на Пешо и бабата която ми продаде цигари през джама на розовата къща... Парите сега са финал и съм вече спокоен , все пак ...

 

post-396-0-45220400-1538852838_thumb.jpg

 

Чакаме НИМ ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите, Саше, винаги са финал - във всяко отношение! Но срещите с колегите са винаги ново начало :) Брат ми също сподели, че е очарован от колегите.

Притеснява ме само дето си говоря с някой, а не го знам кой е във форума. Все тая... Искам да благодаря на момчето с тениската с корадото (предполагам sharpsooter-a), на малкия, на Боре (големия) на Пепи, Гената (ще ти пиша ЛС за фобоса), Ицето - тенис-масиста :) и на човека с със убийствения червен скаут.

Най-много ще намаже Пепино!

Саше, а ти бъди по-предвидлив и премерен, защото не всичко е в ЦГЧ :)

Поздрави, НАЗДРАВЕ и до следващиУ сбор!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже не само, че заспах, ами май заспах на дивана, ама не съм много сигурен :D

 

Отново прекрасна среща! Както винаги, всъщност, не се учудвам на този факт, ама то е така като се събереш с хубави хора. Много приятно си изкарахме, и чакам с нетърпение следващите срещи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "__smirnoff__" - Няма Май, няма Юни - така рЕзко Заспа, че.. Евала..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина среща стана с готини хора, мястото беше страхотно, като природа, а и ресторантът беше на ниво. Браво за организацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже не само, че заспах, ами май заспах на дивана, ама не съм много сигурен :D

 

Отново прекрасна среща! Както винаги, всъщност, не се учудвам на този факт, ама то е така като се събереш с хубави хора. Много приятно си изкарахме, и чакам с нетърпение следващите срещи :)

 

 

До "__smirnoff__" - Няма Май, няма Юни - така рЕзко Заспа, че.. Евала..

Аз май-май успях да се надигна преди да свърша "с лице в салатата", за разлика от първата вечер.

 

Много готино си изкарахме! Най-много ме зарадва факта, че много хора бяха дошли с децата си, които също си изкараха супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете някоя снимка.

Всички снимки и коментари от срещата са във Фото раздела - клик ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря на всички, които уважиха събитието и клуба. Мястото беше приятно, прекарах 2 страхотни и релаксиращи дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.