Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз за изпускателни системи Крафт


edisonov

Recommended Posts

Много мразя да ме лъжат, да не кажа в случая мамят и затова пускам тема в черния списък да имате едно на ум ако ходите в сервиз Крафт на околовръстното в София.

 

Темата в която съм описал защо мисля, че този сервиз е за тук

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/55681-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0/

Редактирано от edisonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя, само че за Крафт на Цв. Лазаров. Проблем с меката връзка, смяна с частите между 330 и 390 лева (обяснение колата е 4*4)

Да е жив и здрав Пепи от дружба, за 50 лева, оправи всичко(две скъсани скоби и два маншона плюс малко ъпдейт от него) и също както на колегата по горе обясни,че оригиналните връзки не са като новите. И при мен само горния слой се беше позакъсал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Сега виждам темата.

За съжаление КРАФТ, които бяха еталон в тая област, май май от 2-3 години насам са по-скоро обратното. Когато си останал с впечатлението, че един сервиз е супер читав (наистина беше такъв), а чуеш негативно мнение, по-скоро си мислиш, че някой само си мрънка. Но почнах да се замислям, когато мрънкачите станаха 10 човека. Преди година-две ходих с моята Октавия, че исках да стане по-тиха. Според няколко майстора проблема ми беше в средните гърнета и ги насочих директно натам. Наизвадиха ми се някакви аргументи и накрая ми се обяви някаква цена, все едно слагам Акрапович на Ламборджини Авентадор...

СУПЕР ТЪПО! Наистина бяха Сервиза (с главно С) за изпускателни системи. Явно обаче вече не. Не знам собственост ли се е сменила или какво, но нямат нищо общо с преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.