Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Фабия 1 комби 1.4 8v ГИ


Recommended Posts

Колеги, баща ми си продава Фабия-та.
Повечето от Вас я познават - старата Фобия на Евгени The Best Forman.
Колата е с 1.4 68к.с. мотор, ръчни скорости, ГИ, климатик, ел стъкла и ел. огледала с подгрев. Всичко платено.
Задължително прехвърляне.

Копирам от обявата на Евгени:
"Газов инжекцион съм го слагал аз (нов) с бутилка в резервната гума . Сменяни предни макферсони с опорни тампони , лагери и биелетки .По спирачките - задни накладки , предни дискове и накладки . По двигателя съм сменял гарнитура на глава миналата година това време , веднъж катализатор , който се разпадна и от тогава колата е с резонаторно гърне (с втулка за втора ламбда сонда и не дава грешки).

Електрическите стъкла са със сменени водачи. Сменял съм и други неща , за които не се сещам ... в тази ТЕМА има почти всичко , което съм правил по колата.

Има два комплекта гуми на метални джанти "

Баща ми взе колата през Декември 2017г., но поради здравословни проблеми му е трудно да се качва и слиза - ниска му е. За това е пак на пазара.
Цена 2900лв.
За повече информация:
0887 89 29 27 - Красимир или 0885 901 678 - Чавдар (моя милост)

П.П. Актуални снимки мога да добавя утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.