Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Суперб 1, 1.9ТДИ, Автоматик, Типтроник


Recommended Posts

Привет,

Реших да продам любимата Шкода и да мина на следващото ниво.

 

Колата е истинска, гледана, в отлично състояние за годините си.

Мотор, скорости и окачване в отлично здраве. Много свеж външен вид и запазен салон - не е плюшен и не е изтъркан и захабен.

 

Редовно обслужвана с качествени консумативи от доказани доставчици.

Обслужвана е в сервизи от белия списък и при личният ми майстор.

 

Накратко:

1.9 ТДИ Автоматик, 131к.с. закупена от Еуратек 2005, сервизна история до 2009, след това я звема едно момче за жена си ама й идва голяма и после се появявам аз.

За всички ремонти и обслужвания имам снимки на частите и фактури.

 

Ако има допълнителни въпроси след като прочетете текста на обявата ме търсете по телефона о888 55девет 5пет4 или на лично.

 

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11528267023736075

 

Поздрави,

Станислав

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение: 3 оригинални ключа (2 оперативни + сервизен), ГТП до Август 2018, Гражданска и Каско до Септември 2018, Винетка до февруари 2019, 2 комплекта стелки (гумени + текстилни - за модела). Сменено масло на скоростна кутия ма 160 000км. Кутията се държи перфектно. Нямам абсолютно никакви забележки по работата й. Без забавяне при потегляне назад / напред. Колата се продава поради закупен нов семеен автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

8000лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11543404239903748

 

7200 за форума.

 

Приемам бартер за по-малка кола с доплащане от ваша страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колата е продадена. Дано му е на късмет на новият собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.