Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Актуалузиране на навигацията


Еркаму

Recommended Posts

Здравейте,

Миналата седмица пътъвах извън София, ползвах навигацията на О3 и паралелно тази на телефона. Направи ми впчатление, че на няколко пъти, навигацията на колата не даде актуална информация за разлика от телефона. Какви са вашите впечатления по този въпрос? Коя е последната версия и как се актуализира навигацията?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на карти. Едни са по - добри на едно място, други - на друго... Чисто статистически, най в час е Гугълът. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето впечатление от Амундсен е направо трагично. По Европа липсват пътища и лолеми пътни възли които зная че са от преди две/три дори четири години, показва ми че на магистралата съм оффроуд, постоянно прерутира в такава ситуация (логично е, но объркващо). Номерацията на сградите/домовете невинаги е точна (при положение че поне години наред си е така, нещо което не се е сменило последните 10/20години)

Картата ми е последната от сайта им, въпреки това не е никак добра. Отгоре на всичко събира трафична информация само от FM, а има страни където вече са го изключили или са в процес на изключване, през DAB трафична информация неидва за този модел въпреки че съм почти сигурен че го има в ефир. Това е много голям минус, става невъзможно да следи задръстванията и да пренасочва към не толкова натоварени пътища ако няма FM.

Като софтуер е доста мудно в сравнение с други марки коли.

Гугъл наистина е по точен.

Ако сега трябва да купувам автомобил с тази навигация, просто няма да я поръчам, За половината пари има модели на Пайнер с андроид за които има добри мнения (незная какви карти ползват)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Поръчай си карта от тук, поставяш в навигацията и тръгваш, тука работят добре :https://www.ebay.es/itm/Skoda-Navi-Amundsen-GEN-2-Sd-card-Europa-2019-2020-5L0051236BA/264084681580?hash=item3d7cac736c:g:zlgAAOSwxoJcELXN

Редактирано от markbenz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, нали вече съм си платил... защо пак. да не са спрели ъпдейтите на Ген 1 след старта на Ген 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.