Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1-ви юни, ден на детето


Recommended Posts

Празника на детето сякаш е позабравен. Поне от голяма част от шофьорите. Пердашат си на дневни светлини и това е. За съжаление някои хубави български обичаи, традиции и т.н. лека полека отиват в историята или по-вярно написано - в забрава. Аз днес няма да карам на дневни светлини. А вие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за напомнянето! Обаче ефекта на включените къси светлини днес не е същият, както преди 15-20 години. Децата са свикнали да гледат всеки ден автомобили с включени "някакви"  светлини и не се впечатляват. 

Иначе си напълно прав, че забързани в ежедневието си губим усещането за "малките неща" и "дребните жестове", които ни карат да се усмихваме.

 

Честит празник на всички малки и пораснали деца! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора от простолюдието нямаме фабрични DRL и по принцип си караме на дневни, сноб такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам дневни, та искам неискам и аз съм съпричастен към празника  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някой ще се впечатли дали караш на дневни или друг вид светлини. Важното е да има включени някакви.

Голяма част от колите нямат отделни дневни, а може би 95% от хората не биха направили разлика дали си на дневни или къси.

 

Честит празник на всички малки и пораснали деца

<youtube>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе си напълно прав, че забързани в ежедневието си губим усещането за "малките неща" и "дребните жестове", които ни карат да се усмихваме.

За съжаление това е точно така.

 

Някой хора от простолюдието нямаме фабрични DRL и по принцип си караме на дневни, сноб такъв!

Саше, ти с тази лимузина къде се буташ сред простолюдието бре? Аз нямам DRL, но от VAG са ми дали свободата да си нагласям сам светлините, коя и как да свети :P

 

Не мисля, че някой ще се впечатли дали караш на дневни или друг вид светлини. Важното е да има включени някакви.

Не става дума някой от нещо да се впечатлява. По закон все нещо включено трябва да има, ясно е. Идеята на темата и разочарованието ми, свързано с нея е факта, че на 1-ви юни имаше една хубава и негласна традиция да покажем отношението си към децата. А в момента голяма част от шофьорите масово показват липсата на такова. Не разбирам защо когато вдигнат цената на горивата шофьорите скачат, когато вдигнат цената на глобите, пак изразяват позиция. А когато могат да бъдат съпричастни към едни малки човечета, ей така, за да е готино, без да има преки облаги или негативи, повечето са "пас"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички деца, те са цветята и най важната упора в живота ни.

Върнах се 30 години назад като чух музиката в клипчето на филма НЕОЧАКВАНА ВАКАНЦИЯ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен. И при мен няма дневни и късите са ми задължително включени. Дори и да имах бих ги пуснал днес специално. А спирането на пешеходни пътеки нека да ни е навик! Много се изкефих в детската на щерката имаше балони и музика на входа, беше супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление традициите от моето а като гледам и от вашето  изчезват което е жалко.

Загледайте се и утре около вас колко хора коли ще спрат в 12ч. за деня на Ботев....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.