Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Добавка за дизел "Юнак"


Recommended Posts

Здравейте,

 

някой ползвал ли е тази българската добавка за дизел и има ли отзиви за нея: https://diesel-hero.com/%d0%b7%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%81/

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1/ Подобрява разхода на гориво с 9 -14 %, в зависимост от условията на експлоатация, вида, дизайна и възрастта на дизеливия двигател.

 

:cute: 

 

 

Колега, не си троши парите за глупости. Сипвай наФта и се радвай на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колега, не си троши парите за глупости. Сипвай наФта и се радвай на колата :)

+1

Аз имам чувството, че хората , когато нямат проблеми и търсят начин да си ги създадат! Като толкова искаш добавка, вземи си поне качествена такава. http://autozone.bg/PRO-TEC/PRO-TEC-Diesel-Power-Additive-3-in-1-1L

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко... Етикета на принтер, някакъв гсм... майла в абв...

 

Трябва да си настроен доста авантюристично да сипеш това в колата :)

 

Иначе ако някой му се занимава, да им звънне и да спомене сакралната думичка "сертификати". Най-вероятно ще получи заето оттатък. А тоя си плаче за проверка от "компетентните" органи, щото гориво смазочните материали подлежат на доста сериозни регулации... или поне би трябвало. Най-малкото опаковката наруша купчина стандарти.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много ме забавлява на челната страница как са се представили - "ЮНАК Д-р. Йонко Мермерски" и "ЮНАК инж. Емил Балджийски". :) Иначе сайтът им май се оказва с една идея по-малко фалшив от първоначалните ми впечатления от гледна точка, че намерих участие/реклама на въпросните хора в един от сутришните телевизионни блокове. Моето първо впечатление беше, че сайтът и референциите към него използват фалшиви имена и снимки. Не че телевизионната изява би ме убедила да сипя въпросната течност в резервоара на Йетито. :D Ако някой е достатъчно юначен да го тества, може да сподели впечатления в темата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По - добре си сипи 15% бензин, поне ако се преебе , ще знаеш какво да им обясниш в сервиза. :) Освен , ако жена ти не работи в химическа лаборатория към БАН...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да ми разясни примера с икономията от сайта :))

 

За третирането на един резервоар (60 литра) на лек дизелов автомобил са нужни 0,500 литра Дизел Юнак.

Това спестава 6,6 литра дизелово гориво.

При цена на помпата от 2,10 лева/ литър спестени са 13.86 лева

При препоръчителна цена на дребно на 0.500 л Дизел Юнак от 10.50 лева нетната икономия от разход на гориво е: 13.86 + (0.5 х 2.1) * = 6,86 лева на резервоар.

*0.5-те литра добавка заместват обем от 8 литра гориво/нафта когато се добавят в резервоара.

Посочените по-горе цени са без ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква сметка като за тока, водата, парното... там не знаеш какво се случва, тук също :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравейтие, пичуе :D
Аз се излъгах да сипя Мермерски и за 14 дена ми светна 3ти температурен датчик след ДПФ-а. А честито 400лв за пробата ;)
Вие си преценете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още на името ме губят като клиент ... ?  Гледам скептично дори на добавки като Bardahl, Castrol и т.н. Ефекта според мен ще е нищожен или плацебо. Или още по-лошо - като при колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.