Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

PDR Paintless Dent Removal - магьосниците на метала.


The Best Forman

Recommended Posts

На 05.04. тази година десните врати на Фабията ми и малко от задна дясна вежда се срещнаха с бронята на една Мазда 6.

Маздата се опитваше да прави малко не разрешен ляв завой , а аз малко пропуснах да го видя и стана белята. Резултата е , че релефа на предната врата беше почти заличен , както малко от дъгата на задната врата плюс две двлъбнатини на веждата.

Заведох щетата , получих одобрение от Алианц да си правя колата , но ме човъркаше , че по-голямата част от релефа на вратата ще бъде възстановена с кит , което мен не ме устройва.

Почнах да ровя в интернет и излезе една фирма на разклона за Банкя (стария път) , Боре ми даде координати на друга фирма , а Иво (b3lq7a) прати профила им във ФБ на въпросните магьосници.

Тръгнах на обиколка и първите ми казаха уклончиво , че може и да я изправят , може и да не излезе . Вторите директно ме отрязаха (те явно си вадят дупки от градушка) и само младежите от PDR Paintless Dent Removal се наеха да заличат следите по метала до ниво , че да е необходимо само филер и боя.

За три дни успяха да сътворят чудото и вече почти месец си карам колата без следи по метала от злополуката и някой ден ще се боядисва :D

Ей ТОВА им е страничката във ФБ , ТУК са подробностите от ремонта.

Най-много ме впечатли , че предна дясна врата е сваляна и разглобявана , а никъде няма следи :pepsi:

Горещо ги препоръчвам на всеки , който също като мен не обича кит по колата си!

 

Тел. 088 830 8241 , а локацията е малко трудна за откриване , но е на територията на бившия сервиз на ЮнитрейдХ в Дружба , точно до входа на склада на АутоКели.

 

П.П. Днес видях , че и други клубни коли ги посещават :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих при момчетата, много съвестна работа, бързо ми оправиха дребни работи по цялата кола, а имаше и една вдлъбнатина, където въобще не вярвах, може да стане но те се справиха. Браво на момчетата, все така да са. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност са двама: единия разглобява и сглобява, а другият изправя ламарините с PDR технологията.. Посещавал съм ги миналата година и се справиха много добре. Таван и капак със следи от градушка - 500 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо е много точен. Препоръчвам го. Аз съм му един от първите клиенти, доста пъти съм ходил при него. Най-добрият!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нямам думи с които да изразя възхищението от случилото се с моя Кодиак. Вчера бях на оглед а днес имам нова кола, всички мисли относно китосва не, кой сервиз на Шкода да избера за боя и изчукване, нова врата всичко изчезна - имам нов автомобил спирах на всеки 100 м пусках аварийни и слизах да гледам всичко е като излязло от завода , мога само да кажа БЛАГОДАРЯ , че Ви има . Вие сте вълшебници. Благодаря за професионализма и отзивчивостта Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Още веднъж посетих сервиза , този път нещо дребно и отново се справиха блестящо :)

За едно кафе време една незнайно как получила се вдлъбнатина изчезна в безкрая.

Благодаря , че Ви има !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна, как е формирано ценообразуването им - на детайл, или в зависимост от големината/сложността на "дупката".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея ... за мен е по-важен крайния резултат.

 

П.П. Мога да цитирам само писаното във ФБ: цената е индивидуална и се формира след оглед на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Да повдигна темата аз  - поредно посещение при Цецо, за пореден път много доволен. Много професионално, бързо и отново детайлите са прави като струна. Това е сервиз за маниаци и хора, които си държат на колите - всичко остава оригинално. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Да дам и аз отзиви. Днес минах за разни неща по задния капак на комбито, и съм много доволен. Бързо и точно, екстра са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Да дам и аз моите 50 цента. 

От Бургас съм, току що се връщам от София. Уговорих се преди 3 дена с момчетата от сервиза и им казах, че ще дойда към 16ч. Отидах в уговореното време. Имаха и други коли но директно ме приеха. Направиха бърз оглед на колата. Аз бях забелязал около 7-8 леки вдлъбнатини. Но при огледа се оказа друго. Договорихме се за цената и ми дадоха гаранция, че колата ще е готова за 3 часа, а забележките по колата бяха повече от колкото си мислех. След като си стиснахме ръцете, оставиха всичко друго и се заеха с моята красавица. 3-ма са. Едното по-малкото момче разглоби всичко за отрицателно време. Цецо и колегата му веднага почнаха да оправят предния капак и вратите. Цецо дори подобри някои неща по колата. Вдлъбнатините изчезва ха една по една. Бях изумен от уменията на тези млади момчета. Голямо ЕВАЛА им правя. Работата им е много пипкава. Много концентрация, внимание и умения се изискват за това което правят. Но наистина го правят добре. Трябва да има повече такива качествени сервизи за всичко от което се нуждаят нашите коли. Препоръчвам ги горещо на всички. 

Още веднъж БЛАГОДАРЯ МОМЧЕТА. Имам ли нужда от такива услуги при вас ще дойда. 

От момчето от Бургас с черната шкода и светлия салон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Поредно посещение в сервиза и за пореден път супер доволен!

Благодаря! Препоръчвам сервиза на всички, за който автомобила не е само средство за придвижване. Сервиз за перфекцисти с хора перфекционисти .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Горещо препоръчвам! От София съм, обадих се и се разбрахме за час за същия ден. За 30  ина минути от вдлъбнатината на багажника не остана и следа. Момчетата са много точни - видяха, че задния номер не е хванат добре, и като бонус оправиха и него. Показаха ми и много други забележки по колата, които не бях видял въобще, и мисля, че е най скоро време ще ги посетя пак, за да оправим и тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Отново огромен плюс за Цецо. С чиста съвест-най- добрият в България. В събота следобед  ме би градушка край Враца. Таван, 4 врати, заден капак, задни калници. Вече е 100 % оправена. Нищо не личи. Перфектен както винаги, супер отношение и качество. За такива ремонти той е човекът?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Колеги, освен изправяне на железата, някой ползвал ли е бояджийските им услуги? 
Имам една врата за изправяне, но ще трябва и да се боядиса частично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Logrus написа:

Колеги, освен изправяне на железата, някой ползвал ли е бояджийските им услуги? 
Имам една врата за изправяне, но ще трябва и да се боядиса частично. 

Къде прочете , че боядисват ?

Идеята на PDR -а е да се изправи без пребоядисване , а ако детайла има нужда от боя , търсиш бояджия ;)

С такъв ремонт спестяваш доста китосване и зидария :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Къде прочете , че боядисват ?

Идеята на PDR -а е да се изправи без пребоядисване , а ако детайла има нужда от боя , търсиш бояджия ;)

С такъв ремонт спестяваш доста китосване и зидария :)

Чукча не читатель, чукча писатель

Я виж тук какво пише, киселицо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Izolini написа:

Чукча не читатель, чукча писатель

Я виж тук какво пише, киселицо!

Както се казваше във вица 

"- Верно ли Иван от ваше село е спечелил Москвич от Държавната лотария?

- То е така , ама не е баш тъй , щот не е Иван , ми е Пешо и не е от на'що , ми от съседното село и не е Москович , ми е Волга и не го спечели , ми го прегази" ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо ме изпревари ?
Ама и аз гледах на друго място https://pdrsofia.bg/ - тези са на посоченият в първият пост адрес бул. Цветан Лазаров, до Ауто Кели
 

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти видят вратата и да си кажат мнението , пък на място ако видиш бояджийска камера , питай .. аз съм бил там доооста отдавна , а Ицо даже не знае къде се намират на GPS -a ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Привет, колеги.Още един доволен клиент от Pdr Sofia при Цецо.

Страхотно педантично отношение към детайла и работата.

Направо е магьосник. 

С две ръце го препоръчвам.

Ето къде можете да го откриете.

https://www.google.com/maps/place/42.65132,23.409008/@42.65132,23.409008,18z

20230731_143249.jpg

20230828_134524.jpg

20230828_134515.jpg

20230828_134639.jpg

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.