Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Механизъм за сваляне/вдигане на стъклото на вратата на водача


legaltk

Recommended Posts

Не ми работи механизма за сваляне/вдигане на стъклото на вратата на водача. Управлението е електрическо. Чува се цък-ане при натискане на бутона, но "няма никой" ....... Прозореца е в горно положение. Моля да ме ориентирате в коя посока да се насоча за ремонта - механичната част или електрическата част?

:hello:

 

Колата е от подписа ми - Октавия 1 Тур с ел.пакет само за предните врати и страничните огледала.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всички случай , трябва да отвориш кората първо. Може да са ти заминали четките на моторчето. При октавията, ако не се лъжа механизма беше с въжета и имаше едни пластмасови водачи , дето се бъгваха. Пробвай да му помогнеш с ръка, но на отворена кора, че да не си остане така... Ако нямаш инструмент, ела до Стрелбище, утре , да го умуваме! :download:

Внимавай с пластмасата около бутона за заключване, лесно се чупи и после има проблем с заключването, а в магазин Шкода е някаква безумна цена...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.