Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавиа 2 проблем с електро механична хидравлика на волана


Svetoslav86

Recommended Posts

Здравейте колеги, карам Октавиа 2 2005 година 1,9 ТДИ BJB. Откакто закупих колата лампата за хидравликата на таблото изобщо не работи при даване на контакт. Наскоро ми отказа хидравликата на волана (без светлинни индикации на таблото) и като грешка даваше торк сензора в рейката. Опитът за адаптация не беше успешен и смених цялата рейка. Промяна нямаше освен в грешката която се смени на ниско напрежение в хидравликата. После без нищо да е правено по колата взе да дава грешка в модула на хидравликата. Смених го и него, този под волана, както и датчика на ъгъла на волана, отново без никакъв резултат. Жълт или червен волан не ми свети на таблото и до ден днешен. Хидравликата на два пъти за един месец проработи от само себе си за кратко. Нямам проблем с ABS и с ESP. Някой ако има каквато и да е идея ще съм благодарен. Не живея в България и тук е много сложно с майсторите. Вече съм в тотална безизходица, защото колата не може да мине преглед така, а и не се кара с толкова тежък волан. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.