Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Стара чанта, ама лачена"


Алекси Георгиев

Recommended Posts

Ще ме накарате да си взема 1.9ТDI най-накрая, после ще трябва и нови дюзи, после и remap ... Taка не ми се искаше и от дизели да трябва да започна да разбирам ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ти специално вземеш ли си дизел, София ще заприлича още повече на Марица Изток :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееми, стара кола, така е какво да правиш! :fiu:

 

Още ми е на кантар дали да си взема Ок1 след 2000 ,заради грозното такбло, за 2600 и да я направя около 150 кончета което ще ми стъпи до към 5 бона и да си сложа примката на шията за 5 години с банката или направо да скоча на 530D и пак да се оженя за 5 години за банката... или просто да си седя на задника и да си карам фелицията и да си мрънкам че искам климатик...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен варианти 1 и 3 са най-удачни. Ти си преценяваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ако става дума за зелената Октавия с бежовия салон L&K... За тия пари Колата е трепач! Препоръчах я наскоро на един познат, ама той пък повече клонеше към А3 и си намери. Иначе почти беше навит да ходиме при Велко!

Не казвам нищо - просто мое мнение! :)

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме как прескачаш BMW то, но иначе всичко си е ок. :D

'ми Сашко, сам казваш, че ще се жениш за банката, та с тоя споменат дръгел освен да се сдобиеш с черна дупка за пари, ще трябва да залюбиш още доста банки. Човекът с цел го прескача и евала за това.

 

Карай си с вариант 3, щом досега не си умрял - и сега няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на Велко за 9 коня минава във високия данък, а и тоя бежов салон е много светъл. Трудно си харесвам кола, това ми е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, ама ти си един, Саше! 'Начи на Велко шкодата проблема са й тия 9 магарета, които я теглят у високия данък, а ако вземеш друга 150 коня няма да са й проблем (пак у високия данък). Айде за салона всеки си решава и няма да го коментираме. Ама как върви 110-ката... Пак няма да коментираме :)

Ей, да не си помислиш, че те агитирам нещо! Нито с този, нито пък с предишния ми пост! Нито тебе те познавам, ни Велко познавам лично, така че...

Всеки си има вкус и всеки знае на какъв хал е. Всеки си чини парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми може да се видим на някоя среща, ей сега на 3 ти , ако не вали.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... или просто да си седя на задника и да си карам фелицията и да си мрънкам че искам климатик...

:doubleup:   :empathy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....дали да си взема Ок1 след 2000 ,....около 150 кончета което ще ми стъпи до към 5 бона и да си сложа примката на шията за 5 години с банкатa....

Саше....

Да те хвърля ли в размисъл малко ? :P

Хем 2005г хем и за данък нЕма да мрънкЯш.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Що-годе хваща окото като визия тази червена шапчица, ама ... Много'убаво не е на 'убаво :) (народна поговорка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя от BG cars united е колосален тъпак. А пък собственика на въпросната Шкода я направил 190 коня и оставил барабаните отзад :eusa_clap:  

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя от BG cars united е колосален тъпак. А пък собственика на въпросната Шкода я направил 190 коня и оставил барабаните отзад :eusa_clap:  

 

И решил да изсипе не се знае колко пари У тунинг, ама 4 еднакви гуми не може да си купи  :nea:

И тунинга у БГ е като повечето извънкласни начинания. С пръдня боя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tоя го гледам за 1 ви път, просто колата ми хареса, а това че гумите не са еднакви и че е на барабани не ме вълнува. То ако зависи от мен, не дискове , а направо кардан и трябва и ще стане истинска кола :)

Ето още едно готино видео, заслужава си 200те паунда :)

p.s Утре излиза новата серия.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази (синята) Октавия е олицетворение на една средностатистическа Октавия в България. Колко от нашите 01 са недосегнати от корозията ?! Китваш ги, пастираш ги... Ръждата си надува, което е нормално за 20год. Ама мотора "ако" се е доказал като мотор! Ако не те кефи... Има нови в ЕТ.

Признавам си - моята почва да заболява по праговете, имам цицина под капачката на резервоара, есента ми прокапа шибедаха, малко преди това сервизирах всички спирачни апарати, обслужих газовата (което не се отнася до всяка о1), проблеми имах с abs... Коя 20 годишна кола няма такива болежки?! Ама пък сериозно я брандирах с клубни материали :) :)

Студ, жега... Влизам, паля и... Разчитам че имам кола (за 2000 лв.)

Това винаги съм се чудел... Всеки иска да има безпроблемна, яка,нова, тузарска и пълна с екстри кола, ама да е еФтина. И аз искам, ама... Няма :)

За 2000лева си обречен да инвестираш, за 10000 - също инвестираш, за 33000 лв също ще инвестираш!

Ако си мислиш, че всяка сутрин работата ти ще бъде да подгрееш и да запалиш 20годишния дизел и на връщане от работа да го оставиш - желая ти късмет!

Така че, Саше, хубаво си прецени предимствата и недостатъците. Ти, само ти знаеш всъщност какво точно търсиш. Според мен фелицията ти не за балиране, но просто ти е омръзнала, не знам, предполагам че си е супер даже, но ти се иска нещо по-палаво, по-глезено и скокливо. Погледни я с други очи, чипосай

я, тури й джанти, пипни малко интериора... Ще се промени коренно! Струва пари, да, ама ще ги дадеш по твоята фелиция, а не да почнеш отначало да обслужваш нечия колиба!

Пак казвам - не ти знам положението дали е розово, синьо или бенбено, моля да не ме клесаш за което, защото всичко това го казвам от моя гледна точка, и то все едно го казвам на приятел!

От мен наздраве - ти сигурно си на кафенце :)

Ще се радвам да те видя на 7-8 юли!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Felicia-та е чипосана , с плюшен салон е , най - високото преди L&K , не прави проблеми и пали винаги, просто няма климатик и не е с задно , това са ми болежките. Днес Макса отиде до Панагюрище (много готини мацки има в тоя град! ) , хапнахме с един съсед по едно шкембе в "Калеята", беше мега вкусно и се прибрахме ... Утре ще пусна една темичка ;)

 

post-396-0-86925500-1527194773_thumb.jpg

post-396-0-12905200-1527194784_thumb.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Макса, Панагюрище, шкембе, мацки, град, плюш, чип... Защо по дяволите са ти скапан климатик и ужасен кардан ?!?

Ти си знаеш!

Всъщност без "кардан" автомобилния всемир щеше да е един-единствен, но да не изпадаме в подробности (изобщо не визирам 530d)

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми , като бях безработен , 2012 , бях 69 кг , ама сега съм 85, а и вече съм стар човек , искам си клима, че лятото ми е жега, иначе както го описваш - шкембе, чипосана шкода, ку*ви и чист въздух (заклевам се , там въздуха мирише различно) ми звучи супер, даже бих останал да живея там , само дето ку*вите не ги познавам, иначе знаеш ли какви седнаха на масата зад нас със съседа ... както бяхме 2 ма , щяхме и 2 мата да закъснеем за работа , както се казва , едни слабички мацки, даже и макса ги гледаше , все едно искаше да се паркира пред тях ! :)

 

Еdit: Кардан ми е , защото веднъж, като си карал задно , после като си се возил в 530 ка, знаеш колко е яко да и въртиш задника, а както казва един колега БМВ джия , и е много прав, колата с предно е за пенсионери, а ако не си, те прави пенсионер. Хората с големи топки карат Шкоди , хората които искат да се усмихват , докато карат кола, карат с задно!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off, напълно те разбирам!!! Само да ти кажа, че докато аз бях безработен, кур*ите ги возех в двувратото поло, което сега жена ми кара. То е без клима, без Ел пакет, без гюрук, без, без,без... 101 коня има само, което му е достатъчно! Бях 72-75 кг. сега съм 80+...

Има ли връзка според теб?!?

А не вярвам да си кой знай колко по-стар от мен :) :)

На 34 съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.