Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спрей/боя за спирачни апарати


Алекси Георгиев

Recommended Posts

Колеги, с какво си пръскате спирачните апарати? Никога не съм се занимавал с тази процедура. Намирам разни предложения, но не знам до колко са трайни. Не ми се експериментира, а ми се иска да заложа на сигурна и изпитана марка. Нямам конкретни предпочитания за цвят в момента - ще го реша на място.

Приятна неделя на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се получи двусмислие - става дума за боядисване, не за почистване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мой познат ги прави с такава http://www.denicom.bg/avtoseriia/boia-sprei-za-spirachni-aparati.htmlи е доволен,но друг е момента че апаратите не могат да се почистят хубаво на място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също използвам този (синия) и въобще не съм съгласен, че не могат да се почистят. С подходяща телена четка ги чистиш до лъсково,забърсваш прахта, минаваш внимателно с ръждопреобразовател и после пръскаш със спрея(1, 2 слоя) :) Поне аз направих това и даже от 2-3 години не съм ги освежавал - държи си. Ще се опитам да ги обновя за сбора да качим някоя к.с. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Дупли Колор - така ли се казва?

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мой познат ги прави с такава http://www.denicom.bg/avtoseriia/boia-sprei-za-spirachni-aparati.htmlи е доволен,но друг е момента че апаратите не могат да се почистят хубаво на място

 

Дупли Колор е марката. Гамата им е в стотици модели, така че като купуваш, виж точно това, което колега препоръчва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дупли Колор спрейовете са най-масово застъпени на пазара. Не казвам, че са лоши, но предлагам още един вариант. Нямам идея какви пари е, но според Сами става супер здраво покритието - тук го е показал. Продукта отново е на Motip.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам останала дву-компонентна червена боя останала от миналата година!

Ако си навит мога да ти я дам!

Аз съм доволен до момента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.