Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.9 SDI 2004 пуши и придъпва при различна скорост и предавка


teddy_sotirov

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Търсих подобна тема, но не намерих. 

 

От известно време колата започна да пуши много при набиране на скорост, на първа, втора и трета предавка. Също така в движение започва да придърпва, без значение от скорост и предавка. В сервиза провериха дюзите, но казаха, че са чисти.  По тяхно мнение може да са отишни някакви гумички и да спада компресията, а пушенето да е от попаднало масло в горивото. Аз не разбирам от двигатели и се извинявам, ако пиша глупости. За да се сменят тези гумички, трябвало да се отвори главата, а също и да се смени гарнитурата.

 

По груба оценка на майстора това можело да струва около 1100 - 1200 лева. Такава ли е цената за такъв ремонт или да сменя сервиза? Каква друга причина може да е причината за това поведение?

 

Предварително благодаря за мнения, насоки и съдействие.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко километра е тази кола? Как успяхте да я убиете? За да пуши и да придърпва трябва да е много убита и поне на 700000. Закачете я на диагностика. Сипете сносна добавка за прочистване на горивната система.

Сипете 300-400мл двутактово масло полусинтично в един резервоар нафта. SDI да пуши аз не бях чувал. Гори ли.масло? Какъв цвят пуши?

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.