Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема с въпрос за моторетка


Recommended Posts

Освен шкодите, съм сигурен, че има и мотористи сред нас. Останах без моторетка и ми е мъка. Трескаво търся скутер, който да замени трошенето на шкодата в градската ни среда. До момента карах 50 кубиково двутактово моторче. Имаше някаква магия в него. Миризмата на изгоряло масло, ускорението за малко моторче, абе общо взето голям кеф. Сега съм на етап да си търся друг. Разколебан съм от това дали да е двутактов, четиритактов... карбуратор или инжекцион? Срещам мнения, че хубавите са четиритактови и инжекцион. Общо взето съм взел решение да е японски, или Хонда или Ямаха, като по клоня към Ямаха. Нямам книжка за голям, но не ми пречи да е изкарам. Заглеждам от 50 до 400 кубикови. Вътрешно клоня към 50 кубиков защото живея в малък град и не предвиждам преходи. Гледам Аерокс, Маджести, Екс Макс- сити и подобни. Хонда ми допадат Форца и PCX. Ще се радвам на съвети, мнения и насоки, какво да правя, че съм малко бос в тая тематика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4Т харчи по малко, но и върви по малко спрямо 2Т. Инжекциона е хубаво нещо докато не се развали, то и с карбуратора е същото защото и там има скъпи части.

Относно марка, модел... там не мога нищо да кажа, просто каквото ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.