Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за конкретна обява Октавия 2 FL Скаут


maisuda

Recommended Posts

Момци, баща ми се е ориентирал към следната обява:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11516725609514910&slink=6zv8mw

 

Мнения и съвети ще са ми от полза.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ходих да гледам там една Октавия.Колите са доста запазени определено но Октавията която гледах беше с превъртян километраж та имай едно наум

Тази конкретно определено на снимките изглежда перфектна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда колицата ама защо всички коли по автокъщите са на 110, 140 или 170 хиляди километра, все едно са се наговорили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази обява седи от бая време, така че внимавай, предполагам че доста народ е ходил да я гледа. Другото е, че километража почти сигурно е превъртян, но това е валидно за почти всички коли из автокъщите :) Иначе колата изглежда запазена по снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колата ми харесва, ама много...!

2014г. е,предполагам е продадена от първия собственик заради предстоящо облужване на двигателя.

Километрите или са истински или около 200000км. С германски транзитни номера, предполагам има TUV от на третата година 2017, предполагам има всички документи. Вие може да проверите всичко по колата в Шкода, Фолксваген, Порше-Ауди...

Много ми хареса и е тук във България, не сте в Германия и да се чудите какво да правите, защото всеки изминал ден там ви изважда от парите за новатА кола!

Скоро се возих в Голф със същия двигател, направо лепи за седалката и е икономичен.

Пожелавам ви успех с покупката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110k km не са нереални за кола на 3.5 години (не че е изключено и да е превъртан километража). Цената може би не трябва да я обсъждам, предвид че няма аз да ги давам парите, но все пак - предвид че нова е между 50-60к, 25к ми се струва нормална. Ако при закачане за грешки не излезе нещо съществено и ако търсех такъв тип кола, със сигурност тази щеше да предизвика интереса ми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че е връщан километража, но в Еуратек ще се види. Единствено с кабела ще проверя дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу 80 км на ден ако не греша.Ако е карана в Германия и за лично ползване в рамките на града с габарити на София си е нормално според мен като пробег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Почти съм сигурен, че е връщан километража, но в Еуратек ще се види. Единствено с кабела ще проверя дюзите.

 

Колега, проверихте ли колата ? Интересувам се, тъй като гледах един скаут преди време в Шумака, мисля че писах за тях и коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, проверихте ли колата ? Интересувам се, тъй като гледах един скаут преди време в Шумака, мисля че писах за тях и коментари.

Привет, спряхме се и взехме Скаут 11/2011, който беше с история и проверен в Еуратек. Пак от него, но не беше качен като обява. 2.0 tdi, 140 коня. Супер е количката. Ще взема да го накарам да дойде на някоя среща на НИП  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.