Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Засилване на Фела 1.3 мпи


Recommended Posts

Здравейте колеги нов съм във форума бащата ми подари неговата Фела 1.3 мпи 54 магарета а досега съм карал само дизели, та въпроса ми е гледам че има Фели 1.3 мпи около 70 коня каква е разликата с мойта и понеже съм намислил основен ремонт на двигателя че не е отварян от 9 години и нищо не е пипано, та с този ремонт направо да се сложат някви си там по яки неща и да догоним едни прилични 90-тина коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята фела - 1.3 мпи 54 к.с. с не особено големи разправии можеш да я направиш 75 к.с.,ако инжекцията остане.Ако искаш по-голяма мощност - изваждането ще е по-голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели как става това ако може че колата ми идва малко мудна а и друго извън скорост като и стъпя на газта и се позачудва около секунда и чак тогава тръгва това на какво се дължи. Карал съм поло 1.3 моно 55 коня и вървеше доста по добре от фелата при все че тя е пълна инжекция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основен ремонт,бутала и разпределителен вал от 68 к.с. мотор,ЕКУ от 68 к.с. двигател + чип и спортен филтър.И стъпваш официално на 75 к.с.

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от цялата процедура,да се опитваш да съживяваш мъртвец.По-добре е карай така,докато събереш някой лев и си купи нещо по-мощно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарък е от баща ми и затова искам да я стегна а може да я фърла и на жената да я кара че нещо се е засилила да кара курсовете пък аз да си взема нещо от сорта на 1.8Т :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно какво искаш ти , до колко можеш да инвестираш и какви жертви си готов да дадеш. Иначе всичко може. Аз като човек с проект , който и до ден днешен се доизкусорява, след много труд , пот, един твжък удар и какво ли още не, мога да ти кажа , че си заслужава. От друга страна , аз лично винаги съм адмирирал интересна идея и проект. Честно казано аман от едни и същи тунинг проекти. Но разбира избора е твой , каквото и да решиш, ние сме тук , за да помогнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами около 3000 за нова боя ремонт на двигателя амортисьори пружини и едни джанти 15-ки и ще стане бонбонче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе :) подготви се за повечко :D ако ще я правиш , прави я кято хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе :) подготви се за повечко :D ако ще я правиш , прави я кято хората.

Ако гледа от теб........ :fiu:  

 

Това, което предлага Ясен lent е най-разумно и от финансова гледна точка. А и ще си остане с оригиналната скоростна кутия и спирачки, които иначе са си перо :-)

Друг вариант е колегата да се опита директно да насади друг двигател, но дали ще пасне на кутията....... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.