Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам дюза 03L130277S за 1.6 TDI CR


nikigorgo

Recommended Posts

Здравейте,

На Румстъра му се повреди една от дюзите- на втори цилиндър.
И сега трябва да намеря такава. Цената в ЕТ е над 1к...
Номера и е: 03L130277S - Siemens. Двигателя е 1.6 TDI CR (90кс по принцип). Kолата е на 60000 км.
Ако някой има идея от къде мога да закупя - моля за съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Защо не разгледате в ebay. Има много добри попадения.
Хубаво е тъговецът да има от 99.8 - 100% позитивни мнения.
Трябва да се чете и политиката за връщане.

https://www.ebay.de/itm/RICHTIG-NEU-ORIGINAL-VW-INJEKTOR-AUDI-SKODA-SEAT-1-6-TDI-NEW/162735036643?hash=item25e3c398e3:g:YykAAOSwdKZZw-p6

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линка.

Започвам да търся. За първи път се сблъсквам с такъв ремонт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много читави търговци, ако трябва може по мейл или по телефон да се свържете.
За предпочитане са немският (ebay.de) или австрийският (ebay.at)
Може да се прати и снимка на частта с ОЕМ номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. :-)

Ще има продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.olx.bg/ad/dyuzi-piezo-1-6-tdi-vw-folksvagen-audi-audi-seat-seat-shkoda-skoda-dyuza-CID360-ID7rcjd.html#aaf09543f8

 

провери тези пише че стават за твоя автомобил

Редактирано от CHRIS78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Проверих ги, но не стават. Буквата накрая е друга. Питах в сервиза за тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Такаааа...
Сагата ми приключи.
В предвид цената на една дюза Сименс, не ми се рискуваше...
Затова отидох на вариант аналог - ВДО А2С96260400080 - index S, на цена 2,хх пъти по-ниска от сименса.
Опитахме с една. Не се получи. Беше ми обяснено, че освен с компа, дюзите си говорят и една с друга (или нещо такова, може и аз да не съм разбрал...) и най-вероятно затова не се получи сработване.
Последва поръчка на още 3 ВДО-та.
С новия комплект нещата си дойдоха на мястото. Все едно, че е нов двигател. От 0,7л/ч на светофар, сега е 0,2л/ч и по първи наблюдения моментния и средния разход е с 2-3л/100 км надолу.
Искам да изкажа огромни благодарности на всички, които се включиха да ми помогнат. Да сте живи и здрави момчета. thank_you2.gif
И да се извиня на колегите, чиито услуги не използувах, но бях притиснат от факторите време и разстояние.
Сега имам излишни 3 броя 03L130277S - Siemens - работещи и проверени (които свалихме от колата). Ако някой закъса за такава - да свирне. Ще помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не е тайна, къде ги смени?

ЕТ Сливен. Уникален майстор работи там. Но малко ще ти е далечко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.