Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb I Elegance 2004, 2.5 V6 TDI BDG


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Вярното ми в последните почти 5 години возило се продава! Причината за продажбата е, че ми станаха много колите, а и в последните 4 месеца съм минал 300 км с него. 

 

Шкодата я докарах от Дюселдорф през м. 11 на 2013 година, купих я от приятел, който живее там. Беше на 214 000 км, в момента е на 279 000. Автомобилът е уникален за годините и километрите си, не съм щадил средства за него, не ме е предавал нигога на пътя, както и не ме е уморявал на преходи от по 500 - 1000 км. Има си пълна сервизна история, откакто е в мен, от Германия има също доста документи какво и кога е правено и ремонтирано. В България беше поддържан професионално изцяло от Автосервиз "Люси", има нагледно описани ремонти, както и фактури за тях. 

Относно удобствата: В Елеганс има като цяло всички удобства, в допълнение към Шкодата има: спортни пружини, фланци 15 мм на всяко колело, зимни гуми с метални джанти, съвсем наскоро смених дебитомер, масла и филтри, както и модул за парктроник, заедно с два чисто нови сензора на не ниска цена, акумулатора е на една година, комплект гумени стелки PETEX, комплект оригинални текстилни стелки, предпазна кора в багажника, закупена от AutoPro  за не малко пари.

Кожата е в прекрасно състояние, личи си от снимките. Волана има леки следи от износване, но са нищожни на фона на масата "нов внос" автомобили. Всичко по автомобила работи. Автоматика се държи прекрасно, маслото е сменяно в Еуратек, разбира се отново има документ за това.

 

Заиграх се и смених предната емблема с по - модерна, според мен се получи прекрасно, дори мислех да сменя и задната, но така и си остана като идея.

 

Недостатъци и забележки:

1. Десният праг е смачкан леко - случи се на автогарата в Нова Загора, реших да не го ремонтирам, защото не е нещо фрапиращо.

2. Тук - там има леки драскотини и ожулвания, също дребни неща.

3. Има микроключе за ремонт, но ресурсът "време" все не ми стига, за да го оправя. 

 

Автомобилът е поддържан и гледан с много любов, не са щадени пари за него и е стоял в гараж, откакто е в ръцете ми.

 

Оставил съм го за огледи при приятели в автосалон "МИТАК" в Пловдив, така може да се види повсяко време и да се покара.

 

Шкодата им пълно автокасно, ГО и преглед до м. 11.2018 година. 

 
Можете да звъните както в автосалона, така и на мен на тел: 0898475835 - Андрей
 

Цената е 8 654 лева.

 

Ето и линк лъм обявата:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11523539608818056&slink=6xfmqg

Редактирано от anger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Днес Шкодата премина във владение на колегата Пейо от форума! 

Да си я кара с кеф и да посети незабравими места с нея! :)

Щастлив съм, че попадна в добри ръце!

 

Темата е за ключ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.