Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Волан за Octavia 3 FL


Tomov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

След като си купих Октавия 2.0 TDI DSG 4x4 видях аксесоарите и ще си поръчвам спортен волан. Въпросът ми е ако си поръчам волан с пера за скоростите (сега нямам на моя волан пера) дали ще работят. Или казано по друг начин дали има окабеляване за DSG?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, най добре звънни на резервни части в ЕТ и питай. По номера на рамата ще ти кажат най- точно. Аз питах за темпомат на моята кола, искаха ми номера на рамата и ми казаха дали ще може да се инсталира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

За всички които се чудят установих следното. Ако колата е с DSG и има мулти волан (заводски), то има прекарани и кабели за смяна на предавките от волана. Така че ако си купите волан с пера за скоростната кутия, те ще работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.