Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 1,6 дизел 105 к.с. DSG 7


tonito82

Recommended Posts

Здравейте ,

 

Решено е вече , че следващият автомобил ще е Октавиа 3 1,6 дизел автоматик. Днес бях на тест драйв на следната кола :https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11518506356089820&slink=6v9xnd. Колата е доста запазена и стегната. DSG - то е 7 степенно. Направи ми впечатление следното : правя обратен завой , колата е на 2-ра скорост , натискам почти до долу педала на газта и колата придърпа за около 1 , 2 или 3 секунди и после почна да ускорява . Въпроса е това повод за тревога ли е - съединител или скоростна кутия? Казаха ми , че колата е проверена в еуратек , дали са реални километрите. Другите огледи са правени в сервиз Toyota ( те я продават ). Ако реша да я купувам и я закарам в Еуратек за " пълна диагностика - ходова част и електроника ( скоростна кутия и съединител ) , колко неизвестни биха отпаднали ?

 

Моля за Вашите мнения и коментари

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е колата от снимкитe на обявата, то аз поне никъде не виждам ксенонови фарове, подгрев на седалките, подгрев на предно стъкло и безключовото палене. Ако километрите са реални то търсете в историята смяна на маслото в скоростната кутия. Все пак изглежда е нов внос. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пропусни тази кола, кажи си бюджета горе долу какъв е някакви рамки, за мен колата изглежда изморена и с върнат километраж.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей 

Cvetomir ,

Бюджета е около 20 хил. Трябва да е комби , автоматик дизел. 

Относно въпросната Шкода ми казаха , че е проверявана в Еуратек за километрите - от последният сервиз в Италия и сегашното показание има 6 000 км разминаване.

Така или иначе ако реша да купувам колата ще мине задължително през Еуратек за диагностика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изкажа и аз мнение.

Безключово палене НЯМА

Подгряване на седалки НЯМА

Подгряване на предното стъкло НЯМА

Ксенонови фарове МАЙ НЯМА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , безключово палене няма , подгрев на седалките няма и фаровете не са ксенон. подгрев на предното стъкло има. Изброените екстри не са миродавни. Изпратиха ми VIN на колата и го проверих тук : https://vindecoder.eu/check-vin/TMBJG7NE1E0153880. Пише , че колата е с 5 скоростна ръчна кутия ! Доста озадачаващо .

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да прозвучи като заяждане, но копчето над SETUP е това за подгряване на предното стъкло. Това е екстра която малко хора я поръчат и в повечето я няма. Както и в тази в обявата я няма. Хората може би са имали в предвид обдухването на предното стъкло?

c26-two-zone-climatronic-air-conditionin

Иначе поздрави за избора. Аз миналия месец си я взех и бях със същите  условия.

Редактирано от Foz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , Благодаря на всички форумци за съветите ! Днес си купих нова ( стара кола ) , за добро или лошо е Volvo XC70. Отново Ви благодаря , с пожелания за здраве и весел Гергьовден .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.