Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

темпомат


dan4o66

Recommended Posts

Няколко съм гледал при монтажи - нито една нямаше. Обикновено с лостчето си идва и кабел. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята имаше всичко. Само лостчето с бутоните добавиха и го активираха. Предварително по рамата ми бяха проверили, че е с необходимия модул който поддържа темпомат, но за окабеляването не се знаеше. Когато разглобиха за монтажа на новото лостче се оказа, че си има всичко и няма нужда от допълнителни кабели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Октавия 1? Какъв е този модул? Явно съм пропуснал нещо съществено докато съм зяпал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така - само смениха лостчето с такова с копчетата (което бях купил аз) и прекараха кабелите - VAG.com - активация и готово :)

 

Според мен има значение от модификацията на колата - моята е SLX, вероятно заради това просто е трябвало само лостче и кабели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си с електронен педал на газта, тогава кабелите са прекарани и слагаш само лоста и активираш. Ако си с жило филма е голям и скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече информация за колата. Бензин или дизел? Инсталацията за темпомата се състои от 2 части. Обикновено при дизелите едната част, която е от кутията с буксите под кората на чистачките до компютъра е налична. При бензиновите липсва и тази този участък и там е малко по-сложно, понеже не се предлага с темпомата и се намира трудно или по-скоро е доста скъп. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Октавия 1? Какъв е този модул? Явно съм пропуснал нещо съществено докато съм зяпал :)

Моя грешка аз съм пропуснал снощи да видя, че става въпрос за О1 и по дифолт съм решил, че е за О2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как се разбира дали си с електронен педал на газта? По ВИН ли се гледа? Ако да - как е наименувано, че да погледна и за моята? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички дизели са с електронен, както и 1.8 турбо без код на двигателя AGU. Май са тези само. Ако бъркам някой да ме поправи.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти късмет! Моята е точно 1.8Т с двигател AGU :(. Голяма ли е галимацията с инсталирането на темпомат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. С две думи - доста голяма. AGU не е с електронна газ, а с жило. Т.е. ще ти трябва дроселова клапа специялна за коли с автопилот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.