Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам оригинални Багажник за таван, стойки и гумени стелки за Октавия


Recommended Posts

Здравейте,

бях закупил нов Скаут 2016г. от Еура Тек с доста допълнителни атрибути но така се случи, че вече не го карам и ми останаха, чисто нови неизползвани:

  • багажник за таван 380л оригинален с надписи Шкода светло сив
  • двете стойки към него, които се закрепват за надлъжните рейки (за автомобил с рейки)
  • комплект 4 гумени стелки с надпис Октавия
  • стелка двустранна (от едната страна гумена от другата стандартна) с надпис октавия.
аксесоарите не са ползвани нито веднъж и са чисто нови (но са доста прашасали), дори имам фактури за тях ако на някой му трябват мога да се поразтърся.

т.к. не стават за друг автомобил а и не би било едно предпочитам да ги продам на към на някой, който би искал да си окомплектова Октавията с нови оригинални аксесоари и затова не давам отделна цена.

моля ако някой има желание да ми звънне: +359 884 133330 и ще се разберем.

Също така ми останаха и 4бр на един сезон 225/50/17 Pirelli Cinturato P7 летни на един сезон

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не мога да редактирам темата по горе и да добавя снимки, та ето тук може да видите снимки

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZWpHY7Zl2HNg99jTS4oJIOVJ0Vw7yTf8KI7

 

мога да ги продам за 60% от цената по факура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.