Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жив съм и моля за едно рамо :)


PUF-PAF

Recommended Posts

Здравейте банда !

 

Знам, че тотално липсвам последната една година, ама му се вижда края на този executive MBA дето съм се хванал.

 

Живот и здраве след един месец завършвам и отново ще разполагам с уикендите и вечерите си :)

 

Като финал имам да пиша за един проект свързан с бащинството, като за целта съм пуснал едно проучване.

 

Много е бързичко, едва ли ще отнеме повече от 2-3 минутки, ще съм благодарен да имам вашето мнение !

 

 

Кажете ако има проблем с линка. Благодаря предварително, пожелавам ви успех във всичко и до скоро !!! :running:  :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попълних. Линкът някакси идва от фейсшита и ме накара да цъкна, че искам да се махна от там и да продължа. След това се отвори нормално. На пети въпрос няма възможностда избера 2 от 3-те - или едно, или и трите. Това умишлено ли е? Моят избор е 1 и 2, но избрах всичките 3, защото повече се доближава от само 1 или само 2.

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех!

Ще съм ти благодарен ако споделиш как намираш курса за обучение към момента и в коя институция се обучаваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сърдечно момчета!

 

Железни сте.

 

Ще пусна резултати по-късно (до края на седмицата), тъй като съм пуснал на няколко места и събирам.

 

Има отделно подобно проучване направено за майките. Интересно е какъв контраст има в отговорите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.