Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb Combi 2.0 TDI CR FL 2014 4x4;170HP;6DSG


Recommended Posts

Привет, колеги!

Дойде време да се разделя с посочената кола,поради замяната с по-нова!Колата няма никакъв проблем,гаранцията и важи до януари,2019 или до 150 х.км.Купувана е от Еуратек нова и само там е поддържана.Намира се в Еуратек София,Надежда и дефакто дилърите на върнатите автомобили отговарят за продажбата.

Колата е в перфектно според мен състояние и няма проблем да бъде проверена в ЕТ.

На около 97 х.км е(не помня точно),половината навъртяни главно по магистрали в Европа.Регистрирана е като Н1 и ДДС-то и доколкото знам,може да бъде усвоено...

Черна е,металик,комби,с всички елементи за укрепване на товари в багажника.Салон-черна кожа+алкантара и сив таван,също алкантара,щори на задните врати,мултимедия Болеро,текстилни и гумени стелки...

Адаптивни биксенонови светлини,лети джанти 16” със зимни гуми Нокиан WR D4 на около 10-12х.км и два сезона.

Моят телефон е: О888/178786,но не винаги мога да говоря и затова колата се продава от ЕТ,с възможност да бъде отдадена на лизинг.

Дано успея и със снимките да се справя...

https://www.mobile.bg/11522839841479388

http://prikachi.com/galleries.php

 

 

За форума цената е 34000,че май горе не съм споменал.

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колата е продадена!

На печелившите-честито!

Темата е за ключ.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.