Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA SCOUT 2008 2.0 TDI PD


Recommended Posts

Колеги,  имам  Октавия  Скаут от 2009  година. До сега ми е служила  вярно , но се  замислям за  смяна :)

Колата е с първа  регистрация  януари 2008  година. Докарах си  я  лично от Германия  в края на март 2009.

Беше на  22 000 км тогава. Сега  е на  200 000  и малко.

Ремонтирал  съм  доста неща  - почти всичко в  Еуратек.

Има  два  чифта  алуминиеви  джанти  и гуми. Летните са  стандартните 17  цола, зимните са  16 цола.

Оригиналната  система  Колумбус  се развали и в момента е с друга система ( китаец ) със  доста допълнения

-  камера за  заден  ход,  видеорегистратор, ТВ  тунер. Колумбуса  работи но няма  звук ...  Ако някой  има идея и нерви да се  занимава , върви в комплект с колата.

Изпълнение  за Германия  -  10  въздушни възглавници ( до колкото помня за Бг бяха  4  )

Ако някой има  сериозен интерес  , нека пише съобщение или да  се обади

0888 892680   Жоро

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пуснах темата след като прочетох коментари   какви коли се предлагат на пазара...

Но тъй като нямам готовност  веднага да остана  без  средство за  придвижване , ще  проуча какви  варианти имам  и тогава ще подготвя  снимки  и цена !

Весели празници !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 10 месеци по-късно...

Колата  е продадена, моля  модераторите  да  изтрият  поста, тъй като не  зная  дали мога аз да  направя това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.