Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос към мапер.


nZero

Recommended Posts

Здравейте колеги, тъй като колата започна да ми прави проблеми и трябваше да взема някакво решение, от къде колата гасне и не ще да запали. Стигнахме до извода че трябва да се смени компютъра. Първият път изгасна и не искаше да запали, бутнах и запали. Вторият и третия път изгасна в движение. Вече всичко е ок, с нов компютър съм за сега пали-работи няма проблеми. Казаха ми че проблема може да е от Ремапа, но може и самия компютър да си му е дошло времето (20 годишна кола)
Въпроса ми е, ако старите чипове се сложат на новият компютър има ли вероятност  да прави пак проблем. 
Моля в темата да се включат само човек който си разбира от работата. 

1.9 tdi 90hp 99г

Редактирано от nZero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От НЕмапер! Има едно реле, което пуска и спира тока към компютъра. Първо него бих сменил. Има теми из форума.

Редактирано от ID A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

109...?

Особено ако чат-пат чуваш нещо да цъка безпричинно - там може да е проблема. Макар че, релето прецака ли се - е от раз и не се съживява. Относно ремап-а, ако аз исках да е мапната колата, бих направил нов, при човек, който разбира. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та въпросното реле съм му играл играта, и със друго реле колата пак не палеше. Последния път, преди смяната на компютъра изгасна колата и трябваше да извадя релето да го вкарам пак и чак тогава да запаля. Това трябваше преди всяко палене на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е бил проблема в чипа.Преди седмица имаше пасат 1.9 110к.с. с този проблем.Загасваше в движение и всичко това след ремап,но там не беше проблема в цоклите,а в самия чип.След смяната им всичко е 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота, ще си оставя колата да сложат стария чип на новият компютър. Дано всичко е било в компютъра, че колата ми без чип е много мудна :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.