Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не светещи десни габарити. Бушон?


Huku

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Забелязах, че не ми свети преден десен габарит, смених го, не светна, погледнах и от зад и заден десен габарит не свети.

Реших че е бушон, прегледах бушоните, не видях да има изгорял, размених тези които предполагам, че не бяха наред и отново нищо. Продължава да не ми светят габаритите. Може ли да ми помогнете от какво би се получил този проблем и кой е бушона за габаритите, че на схемата не мога да съм сигурен кой е.

 

Колата е Шкода Фабия 1, 1.9 TDi

 

Долните два линка са снимки на схемата (не знам как да кача снимка)

 

https://ibb.co/gdboKx

 

https://ibb.co/iMZEsH

 

Мерси предварително

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Извинявам се късният отговор, но се забравях да Ви пиша и благодаря.

Наистина беше номер 33 изгорял, семних го и сега всичко свети.

 

Още веднъж благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте да ползвам темата за да не пиша друга.При мен заден десен габарит свети по силно каква и причината забелязах го и при друга фабия на един светофар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще проверя крушките и аз това си помислих но след като го видях и на друга кола се учудих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.