Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли да заменя 1.8 tsi с друг 1.8?


venislav

Recommended Posts

Здравейте,

Моля за помощ.

Преди 2 месеца си купих от автокъща Шкода октавия 2010 г. 1.8Т 160 к.с, 4x4. Страхотна кола, но за съжаления съм я карал едва 100 километра. Отначало пушеше бял пушек от ауспуха. След 4 дни имаше локва под колата и се оказа, че има теч на масло.

Майстора ми така и до не знае от къде е.

Преди това някой беше работил по колата с чук и ъглошлайф.

И още много все лоши неща.

Сега вече съм отчаян и мисля за варианта да купя друг двигател (не зная от къде), но ако може да не е tsi.

Може ли? Или може ли някой да помогне с идея за оправяне на теча.

Благодаря и се извинявам ако има вече такава тела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш белия списък, избираш някой сервиз и питаш колко ще ти излезе репатрак до там плюс диагностика, евентуално и репатрак наобратно. Упражнението може да се повтори, за да имаш повече от 1 диагноза.

Конкретно за теча - из форума е коментирано. Примерен вариант: ръсиш двигателя с обезмаслител и после изплакваш с вода (напр. пластмасово шише с надупчена капачка, за да не се мокри твърде много). Като поизсъхне палиш двигателя и би трябвало да се вижда вече къде е течът. Упражнението иска време и условия - канал, подемник... Ако не разполагаш, остава варианта с белия списък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.