Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бяла Шкода от Испания?


stanley

Recommended Posts

Привет,

От извесно време следя пазара на Суперб 2, дизел автоматик и ми прави впечатление , че всеки месец се появяват по 1-2 бели Шкода Суперб от Испания с доста по-ниска цена (2-3к надолу) от средната за годината, която са.

 

Обаждах се за 2 коли и отговора беше:" Колата е още в Испания, чакаме я до седмица. Пуснахме обявата да видим дали ще има интерес".

След седмица- две, обявата се сваля. Дали колата се продава веднага, като пристигне в БГ или обявата е някаква "схема", нямам представа.

 

Пърото нещо което се замислих е, че белите коли може да са таксита и да са на много километри и затова там да ги купуват евтино.

Второто нещо което си помислих беше, че може телефоните да са някакви "импулсни", но си бяха истински и хората си имаха частни Вайбър акаунти.

 

Ако някой има информация, за какво става въпрос с тези бели Шкоди от Испания нека сподели.

Редактирано от stanley
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във валенсианския регион такситата са бели и до скоро бяха предимно Шкоди. Не съм обърнал как е по останалите места в страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, нещата започват да се изясняват.

Сега се сетих, че преди време си продадох металната кора за под мотора на един човек, който ми каза, че кара Октавия 1 за такси в Испания и че там спокойно една Октавия 1 ТДИ прави около 700к-800к преди да се "пенсионира".

После ми каза, че е купил от колега една Октавия 1 на 350к в отлично състояние за сина си.

Да разбирам, че тези 160к от километража на обявите са за последната година  :nea: , а не тотал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В момента се предлагат само 3 и 1/2 испански Суперб-а за филтъра който ползвам в Мобиле-то. 1/2 е защото за четвъртия не съм напълно сигурен ама на такъв ми прилича, като гледам стикерите по стъклото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това щях да ти кажа и аз - гледай за отпечатъци от лепенките по стъклата и по таблото, както и за странни дупки пробивани в и около централната конзола. Тези отпечатъци трудно се крият. Провери седалките и най-вече шофьорския колан - колко употребяван изглежда, апаратчето прибира ли го нормално като на задната седалка примерно.

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, ама не съм тръгнал да гледам, камоли да купувам такава кола. Просто ми беше интересно да разбера, каква е "схемата" с тези бели шкоди от Испания, че почнаха изведнъж да излизат една след друга по сайтовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.