Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разкодиране на Stream


Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

От скоро съм собственик на Skoda Octavia 2 PD. Като я закупих не беше с фрабрично радио, a с 1DIN пайнер, което стоеше адски кофти на таблото. Закупих си радио Stream втора ръка, като се продавача ми даде и код към него, но уточни че никога не го е ползвал - т.е. не беше сигурен дали ще стане. Сложиш радиото, естествено поиска ми ПИН, но уви този който имах не беше правилния. 

 

Въпроса сега: Къда отида да го го разкодирам в софия? Дали някои е ползвал тези от ибей, които само по номера на радиото ти дават код-а - 'уж от базата на шкода'?

 

п.с. Предполагам че ЕТ винаги е вариант, но все пак :)

Редактирано от uzun0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрънни в ЕТ първо :)

Иначе, тук имаше тема в която пишеше за разкодирането. Не знам дали сервизи предлагат тази “услуга” или не обаче, тъй като не съм имал нужда. Помня, че имаше и нещо през сайт и колеги го бяха пробвали - всичко си е точно. Разтърси се и ше откриеш темата. Или пък да беше в някоя тема за конкретен автомобил и собственика да беше ползвал сайта... Не помня за съжаление... Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата - http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54970-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD/

 

В ЕТ е вероятно да не ти свършат работа. Процедурата на ВАГ по разкодиране е малко safety. Закачат колата на комп с цел да се потвърди, че тази система пренадлежи на този VIN номер. Чак тогава дават код. Поне аз това успях да разбера по телефона, когато разкодирах моята. И ако наистина е така, в твоя случай няма да ти дадат кода.

По принцип в произволен аудиo сервиз също ще ти свършат работа ако не ти се занимава със сайта. Взима 20-30-40 кинта до колкото знам.

Плюса на сайта е, че не си мърдаш от гъза. Минуса е, че трябва да извадиш системата за да й видиш сериен номер и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

 

Моят опит за код е с ЕТ. Бях за обслужване и реално помолих за кода (предварително бях снимал серийния номер) и ми го казаха директно. Въведох го и всичко си тръгна. Аз бях с Болеро на Супърб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите.

 

Изнамерих един руснак (от vwrs ru), който за цената от 20лв - (700 рубли) ми свърши работата за 5 минути. Ако трябва да бъде честен изглеждаше ми малко съмнително, но имаше доста позитивни отговори от vk com, та реших да го пробвам. Приема плащания през пайпал, така че е чиста работата.

 

...

п.с. сега като си чета първия коментар (доста typos),.. явно  от доста време явно не съм писал по форумите. 

Редактирано от uzun0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.