Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за активиране на фабрична аларма


stronger1969

Recommended Posts

Здравейте колеги,карам Октавия 2 1.9 tdi 105 2008г.Направих и диагностика с Carista безплатната версия и ми излезна alarm system-disabled.Според мен алармата не е активирана,възмажно ли е да се активира?Мой приятел има Делфи диагностика,и ми иска на кой канал да търси алармата.Въпроса ми е към запознатите,на кой канал се намира алармената система?Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабричната аларма е част от централното заключване плюс допълнителен модул сирена. Силно се съмнявам да имаш, иначе си е заложено. Виж имаш ли бутон на б колоната до шофьорската седалка. Ако нямаш, нямаш аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за включването,бутон нямам но не мисля че това е гаранция за липсваща аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни си ръководството. От О2 има бутон на Б колоната за изключване на вътрешните датчици, ако оставяш куче например в купето. Доста неща ще видиш, че са заложени, но им липсва хардуера накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи някоя по can за да си останеш с едно дистанционно. Иначе за друга кола се замислям за едни руски, които позволяват управление през телефон, палене и прочие глупости. Но и цената им е солена. Пандора се казват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на Пандора вярно са малко нагоре, но наистина предлагат бая неща. Алтернатива е Viper-a. Там цените са доста прилични и също имаш управления през телефон, дистанционно палене, куп функции като цяло, цветни дисплеи и 2 way дистанционни. Практично решение е, коя да е аларма по CAN шина. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.