Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия гъби антифриз и свети лампата за водата


Мартин

Recommended Posts

Всяка сутрин ми свети лампата за водата,губи антифриз по 100-200гр на 2 седмици които го изхвърля през казанчето.парно си има,стои си на 90градуса маркучи не дуе.Сменил съм термостат,казанче,капачка.карам на газ и този проблем го имам от както сам я купил колата.вече и минах 13000,едно и защо.съмнявам се за гарнитура(което неми се иска да е)направо ми писна и незнам какво да правя.даите съвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си за казанчето? Защото при мен се оказа, че сълзи от радиатора за охлаждането, където питата влиза в страничните разширители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тест за изгорели газове, както те посъветва колегата. Също така е възможно и от изпарителя по някаква причина да надува към охладителната система и затова да ти изхвърля течността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.