Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2018 - 07-08.07.2018г.


Recommended Posts

Аз да питам: Има ли някой от София, който ще тръгне утре сутринта? Спешно трябва да докара една част, с размери 5 на 5 см. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Алекси Георгиев

    17

  • maxrpm

    15

  • Mishelle

    11

  • __smirnoff__

    7

Най-много писали в темата

Да я пуснат по някой автобус и ще идем да я вземем до разклона за хисаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре един приятел ще пробва да я пусне по Витоша Експрес. Пристига на Автогара юг в Пловдив в 9:20. Не знам през кой разклон ще влезе към града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво класиране според класовете има ли от днешните тайм атак сесии или ще има общо класиране след утрешното каране?

Всички резултати от двата отделни дни се публикуват в деня на състезанията на самата писта, на информационното табло. Във форума ще пуснем по-обобщени резултати след събора.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 10ти път отивам в женсия кенеф, с иво смирноф с новата скрап обиколихме пистата, дееба и скрапа,много върви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нежелание си заминах от Шкода събора тази година. Беше приятна среща на приятели и познати. Последни по традиция си тръгнахме с човека с най - яката кола

post-396-0-57683200-1531063944_thumb.jpg

post-396-0-65463600-1531063960_thumb.jpg

post-396-0-15045000-1531063973_thumb.jpg

 

Останах и с много готин спомен от Шкода Клуб България, мислех да си го татуирам , но до София стана на лайно (Сдружение Шкода клуб България - София)

post-396-0-36077200-1531064134_thumb.jpg

 

Адски мерси на Иво IDA и на Иво smirnoff , те си знаят защо , евала!

 

П.с. Данчо , майка ти кара доста бърза Mazda, много ме накефи, макар че ни вдигнаха черен флаг на пистата да ни забавят , пак направихме времена :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, хубав пост си драснал по пътя!

Аз ще изчакам 1-2 дни и ще пиша, че сега ми е много емоционално .......

Дано до тогава излязат снимки и видео от събора!?

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще излезе видео, няква мацка снимаше и взе интервю от малкия, аз не че не и гледах задника през цялото време, ама видях че носи микрофон и я снима камера ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав събор беше, времето се опита да ни прецака, но ние сме по-големи инати :D

 

Аз, за срамотиите, нито една снимка не направих първия ден. Имаше доста какво да се види.

 

С много хора се запознах, с които се познаваме задочно от интернет пространството, и с някои, с които не се знаем, и изкарахме страхотно. Със старите приятели няма да коментирам, всяка среща е повече от прекрасна.

 

Въпреки многото облаци и дъжд, от врата нагоре яко съм изгорял. В главата съм индианец :D Хубав спомен, от хубаво събитие.

 

Не на последно място - счупих се от кеф с новата ми скрап! Исках да я убия, не успях. Доста върви, не е много бърза обаче. И по-добре ще става. Яко се сурка тая кола, между другото. Сашко се повози още на първото ми каране, взехме няколко завоя с приплъзване, първите - без да искам :D

 

И разбира се - много съм благодарен за отличието! Много е хубаво усещането някой да оцени труда ти. Повечето от вас знаят колко старание и усилия съм вложил в колата, и колко важно за мен е вашето признание. Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Аз посетих събора за първи път. Много ми хареса и много приятна атмосфера.(Не съм посещавал до сега среща на клуба - дори и месечните срещи на НИМ).

Запознах се единствено с колегата __smirnoff__, а с други колеги от форума просто разменихме по няколко думи докато наблюдавахме драг-а.

Радвам се че дори и за малко бях част от това мероприятие. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещнах само прекрасни хора, от които никой не познавах преди! За мен си беше такова, каквото исках да бъде всъщност.

Ще почвам да ви досаждам по-често. Особено на Жоро 120 L и Иво smirnoff. Юли аз си го тормозя почти постоянно :) Освен това леко ми се прокрадна една идея днес, което значи, че и Пепино ще го почна на тормоз :) Имам един чип, прилежно завит в станиол - тинол имам също и полник ще си донеса :) :)

И накрая... Саше, гоУем си, бате!!! Много си те обикнах :)

Забравих да благодаря за снощната визита под навеса - пичове, страхотни сте. Много ме зарадвахте тогава. Поздрави и за теб, Гена!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичага  си мерси за ракията в Събота , Октавията е с гадното табло , ама пък решетката на капака много ме кефи , видях я накрая в неделя ,много добре седи без емблемата!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета искам първо и най-вече да се извиня на организационния екип за моята постъпка с транспондъра, не беше умишлено, а по-скоро разсеяност... Току що го пуснах и пътува към вкъщи. Просто времето така ме сюрпризира, че набързо прибрах всичко, даже не можах едно чао да кажа на всички ви, за което също поднасям извинения.

А сега да кажа, че чаках с такова търпение да дойда и то не заради писти мисти и т.н., а се радвам че се видях с толкова много хора и познати физиономии и нови такива. Попъбрихме си, все пак покарах Синята Красавица по пистата и се накефин на макс. Съжалявам че изпуснах партито вечерта...

Благодаря на Коцето за возенето с 100с-ката много много се накефих. :)
Ето и няколкото снимки, които Сашето си поиска и една от пътуването с него.

Поздрави на всички! :cheers:

 

post-2406-0-58017300-1531118179_thumb.jpg

post-2406-0-60265100-1531118186_thumb.jpg

post-2406-0-10422600-1531118194_thumb.jpg

post-2406-0-84802100-1531118200_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и времето да не беше с нас , което вероятно разколеба някои колеги , искам да изкажа огромни благодарности на целия ни организационен екип, който положи всички усилия за този събор. Аз си изкарах страхотно , събрахме се мега яка компания , пихме , спахме в басейна , маздата е новият ми проект :D и като цяло аз лично съм супер доволен от събор 2018 :) като има тема за клипчета и видео , ще споделя няколко :) Който не дойде изпусна много :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчетата от камерата на маздата може и тук да пуснеш! Искаме и твоята гледна точка да видим, че от "проходалките" е друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее :) бъркаш човека , аз бях с червената 323ф , дъртата , другия колега с rx 8-цата имаше камера :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Аз за първи път посещавам събора и честно казано, не очаквах, че много-много ще успея да се впиша, но се оказа че съм сгрешил напълно. Исках да благодаря както на организаторите, така и на всички останали колеги с който имах възможсостта да се срещна. Беше супер!

 

Качвам снимките който имам --> https://imgur.com/a/XEKGZyS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , някой да е намирал една метална капсула с очила в нея ? На Okley ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път изкарахме повече от прекрасно на този събор, въпреки изненадите на Новия Внос. Много приятни моменти, много готини хора, много шоу. Всичко беше перфектно :) Радвам се, че ви познавам! Големи сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За новия внос си говорихме с PRR, много съжалявам че с Пепино нямаше как да излезем на писта, че не остана време , ама съм сигурен че догодина червената фабия ще покаже колко може на писта. Пък ако PRR я кара ще си покаже и рогата.

Към PRR ,още от ранните години на Макса (това прозвуча като от "ранните готини на социализъма") , изпитвам уважение, човека знае как да кара, а не да се вози, и се радвам... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път изкарахме повече от прекрасно на този събор, въпреки изненадите на Новия Внос. Много приятни моменти, много готини хора, много шоу. Всичко беше перфектно :) Радвам се, че ви познавам! Големи сте!

Влади, още 2015 година, ви кръстих "The Jolly Brothers" !

Всички ние - Шкода Клуб България, ви приемаме като част от нас, макар че ни/си доставяте е удоволствие с роднински автомобили !

По душа, сте си шкодаджии - нормални и весели хора, идващи да си изкарате приятно и да се забавлявате, а не да си "мерите пи.ките"...

Винаги сте добре дошли !

Поздрави и до скоро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Малкия:

Тя си е заводска Стотачка. Кутия от 120, друг диференциал, различно окачване - понижено, нископрофилни гуми - а бе заводска Стотачка."

Из репортажа на ХобиТв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.