Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2018 - 07-08.07.2018г.


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Пускам темата за ежегодния национален Шкода събор, организиран всяка година от Шкода клуб България. Отново ще спазим традицията за избор на място, на което ще има басейн за хората, които обичат домашния уют, поляна за хората, които харесват скарата и писта, за тези, които искат да управляват и/или тестват своите автомобили.

 

Заповядайте на най-голямото годишно Шкода събитие - Национален Шкода събор!

 

Дати: 07 - 08 юли 2018г.

Място: писта Дракон, с. Калояново

 

Може да погледнете календара на писта Дракон, ако се интересувате и от други мероприятия, които ще се проведат на нея тази година.

 

Настаняване. Имате възможност да спите в няколко хотела, намиращи се в района. Като най-атрактивните сред тях са Житари и Тракиец. Резервации всеки прави сам, по своя преценка и избор на място за настаняване.

 

За скарата, палатките и шатрите. Има обособена тревна площ, която може да се използва за целта. Условието е огън/скара да не се прави директно върху тревата.

 

За пистата. Не е нужно автомобилът ви да е 150-200-300+ к.с. Всяка година на пистата, за забавление, за изпробване на автомобила, за тест на гумите или просто за няколко спокойни и бавни обиколки, излизат най-различни коли - от такива с малък двигател, до семейни комбита. Затова не се срамувайте или притеснявайте. Пистата ще е отворена за всеки, който иска да направи кръгче на нея. И удоволствието от това е голямо.

 

Игрите и забавленията ще са целодневни, затова дори да нямате възможност да нощувате, заповядайте в събота или неделя.

 

Снимки от Събор 2016 на Шкода клуб България на писта Дракон. За тези от вас, които не са идвали досега на наш събор. Или за тези от вас, които искат да си припомнят приятните моменти сред приятели и Шкода автомобили.

 

На по-късен етап ще бъдат обявени подробности за събитието, символичните такси, както и неговата програма.

 

Линк към темата с Програмата ЦЪК

 

Ще ви очакваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 129
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Алекси Георгиев

    17

  • maxrpm

    15

  • Mishelle

    11

  • __smirnoff__

    7

Най-много писали в темата

Тракиец започна да се пълни, днес минавайки от там резервирах един апартамент и две студиа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шатрата и палатката вече съм ги приготвил. Скарата и тя чака с нетърпение :) Живот и здраве, там сме :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шатрата и палатката вече съм ги приготвил. Скарата и тя чака с нетърпение :) Живот и здраве, там сме :)

Искам да видя новата боя. На живо как лъщи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тракиец започна да се пълни, днес минавайки от там резервирах един апартамент и две студиа.

 

 

Да, така е. Аз обаче, заради Теб, не успях да си резервирам студио  :angry:   :ranting:

 

Ще се наложи, да се примиря с двойна стая. За 3 /три/ нощувки. Айде да идва Юли месец. :beach_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм почти готов. Днес Шкодака запали от раз и съм доста обнадежден. Може и да дойда :)

Не я бях палил от миналия събор. Следва ГТП и ГО. :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра снимка на колата! :)

 

Саше, тениската кърти яко.

 

Жорка, при мене ще пали доста по-често, нали знаеш? :)

 

Боре, Ицето не е виновен. ‘ма ша ти са Убиснявам кат’ се видимО :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам си запазено апартаментче и очаквам един хубав събор с едни прекрасни хора  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студиата верно са свършили, здраве да е....запазих си една двойна стая и за двете вчери....за утеха  :fiu: 

Събора ще е страхотен, нямам съмнение. Дано времето е с нас  :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Време не остана до Юли месец, ето ви едно надъхващо видео от Аудитата , сигурен съм че и ние тази година ще си направим купона и ще се видим ! :) и на завоя нали знаете как влизат Шкодите - газта до ламарината ,ръчната в небето и само настрани ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Благодарим ви, Иван!
Вашата резервация в Дуванлии е потвърдена.

От Бутиков комплекс Тракиец ще ви очакват на 6 юли "

+2

Редактирано от nelasms
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме влече моравата и скарата :)

Чие е врачанското бижу Вр3933Вр някой се спотайва май :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме влече моравата и скарата :)

Чие е врачанското бижу Вр3933Вр някой се спотайва май :) :) :)

Признавам си а съм.

Дано успея и тази година уникално място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак?!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си а съм.

Дано успея и тази година уникално място.

Хахаха :) айде от Враца да тръгнеме в колона! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.